Povezane vesti

Alarmantno je stanje, nije lako plaćati račune kada ne radite: Neda Ukraden dobila ponudu za Novu godinu!

Alarmantno je stanje, nije lako plaćati račune kada ne radite: Neda Ukraden dobila ponudu za Novu godinu!

Mondo 23.11.2020
Pevačica je prva tražila pomoć od države, a sada se ponovo oglasila. Pevačica je prva tražila pomoć od države, a sada se ponovo oglasila. Pevačica Neda Ukraden prva je iz svoje branše koja je tražila od države da finansijski pomognu i… »
Neda o ponudama za doček: Da pevam tajno za 30 ljudi u zatvorenom prostoru? Ne pada mi na pamet!

Neda o ponudama za doček: Da pevam tajno za 30 ljudi u zatvorenom prostoru? Ne pada mi na pamet!

Telegraf 23.11.2020
- Da idem u zatvoreni prostor i da pevam tajno za 30 ljudi u zatvorenom prostoru ne pada mi na pamet - rekla je pevačica o ponudama za Novu godinu. Pevačica Neda Ukraden, koja je među prvima apelovala da se pomogne muzičarima u doba korone, u… »
"Sedam meseci ne radite, a treba plaćati račune. Ljudi trpe" Neda Ukraden otkrila kakvu ponudu je dobila: "Ne pada mi na…

"Sedam meseci ne radite, a treba plaćati račune. Ljudi trpe" Neda Ukraden otkrila kakvu ponudu je dobila: "Ne pada mi na…

Blic 23.11.2020
Pevačica Neda Ukraden, koja je među prvima apelovala da se pomogne muzičarima u doba korone, u jutarnjem programu na Prvoj televiziji se uključila i otkrila da je i dalje teška situacija u njihovoj branši. - Govorila sam u ime branše, ovo je vreme… »

Vesti dana »