Povezane vesti

Postala je majka i ide na EP: “Deluje nemoguće da se igra”

Postala je majka i ide na EP: “Deluje nemoguće da se igra”

Nova 24.11.2020
Kapitenka rukometne reprezentacije Srbije, Katarina Krpež Šlezak, izjavila je da je veoma teška situacija što tim ide na Evropsko prvenstvo, a da godinu dana nije odigrao nijednu utakmicu. Izabranice Ljubomira Obradovića od 3. do 20. decembra igraće… »
Katarina Krpež-Šlezak: Nedostajale su mi devojke

Katarina Krpež-Šlezak: Nedostajale su mi devojke

Sportski žurnal 24.11.2020
Kapiten Katarina Krpež-Šlezak, posle odsustva zbog najlepših obaveza, ponovo je u najdražem dresu. Katarina Krpež-Šlezak, desno krilo reprezentacije, zbog porođaja je propustila prethodno Svetsko prvenstvo u Japanu, ali je sada ponovo uz nacionalni… »
Rukometašice Srbije idu na Evropsko bez meča u ovoj godini: Deluje neizvodljivo da se sve odigra

Rukometašice Srbije idu na Evropsko bez meča u ovoj godini: Deluje neizvodljivo da se sve odigra

Telegraf 24.11.2020
Stvarno će biti teško svim ekipama, ne samo nama, tvrdi Krpež. Kapitenka rukometne reprezentacije Srbije Katarina Krpež Šlezak izjavila je da je veoma teška situacija što tim ide na Evropsko prvenstvo, a da godinu dana nije odigrao nijednu… »
Srbija se sprema za euro, selektor pita sve - zašto se SAD igra? "Hoće na silu i po svaku cenu!"

Srbija se sprema za euro, selektor pita sve - zašto se SAD igra? "Hoće na silu i po svaku cenu!"

Mondo 24.11.2020
Komplikovan period za reprezentaciju Srbije. Komplikovan period za reprezentaciju Srbije. Kako sada stvari stoje, ženska rukometna reprezentacija Srbije igraće u danskom gradu Kolding utakmice prve faze Evropskog prvenstva. Evropska rukometna federacija… »
"Mene niko i ne: Pita!" Rukometašice Srbije se okupile pred šampionat Evrope, a selektor Obradović grmi!

"Mene niko i ne: Pita!" Rukometašice Srbije se okupile pred šampionat Evrope, a selektor Obradović grmi!

Sportal blic 23.11.2020
Ženska rukometna reprezentacija okupila se danas u centru Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi na startu priprema za Evropskog prvenstva, koje će biti održano u Danskoj od 3. do 20. decembra. Vlada Danske dala je "zeleno svetl"o“ za održavanje… »

Vesti dana »