Povezane vesti

Topalkovu ćerku povezuju s njim, otac je brani, a Helena na Instagramu napisala samo jednu reč!

Topalkovu ćerku povezuju s njim, otac je brani, a Helena na Instagramu napisala samo jednu reč!

Vesti online 24.11.2020
Helena Topalović, ćerka pevača Milana Topalovića Topalka, u žižu je javnosti zbog navodne veze sa mužem srpske voditeljke Jelene Dimitrijević, Draganom Aleksićem. Pevač se posle prisanja medija o navodnoj vezi oglasio na društvenoj mreži i na… »
Topalko saznao da mu je ćerka sa oženjenim pa pobesneo na Instagramu: Pale sočne psovke, "možete samo da mi p..."

Topalko saznao da mu je ćerka sa oženjenim pa pobesneo na Instagramu: Pale sočne psovke, "možete samo da mi p..."

Mondo 24.11.2020
Burno je odreagovao zbog navodnih priča o ćerki Heleni. Burno je odreagovao zbog navodnih priča o ćerki Heleni. Pevač Milan Topalović Topalko oglasio se na Instagramu povodom navodnih priča da mu je ćerka u vezi sa navodno oženjenim dečkom… »
Srbija bruji da je topalkova ćerka u vezi s mužem voditeljke! Helena ćuti, on izbrisao Instagram, evo šta je pevač uz…

Srbija bruji da je topalkova ćerka u vezi s mužem voditeljke! Helena ćuti, on izbrisao Instagram, evo šta je pevač uz…

Kurir 24.11.2020
Nakon što su beogradski mediji objavili da je ćerka folkera Milana Topalovića Topalka Helena Topalović navodno u vezi sa Draganom Aleksićem i objavili fotografiju na kojoj se vidi kako su zagrljeni na aerodromu i dremaju, oglasio se pevač i uz… »
Ćerka mu je u vezi sa oženjenim, i to mužem voditeljke, a Topalko se sad oglasio i uz psovke poručuje: "ona je moj ponos!"

Ćerka mu je u vezi sa oženjenim, i to mužem voditeljke, a Topalko se sad oglasio i uz psovke poručuje: "ona je moj ponos!"

Blic 24.11.2020
Milan Topalović Topalko oglasio se nakon što je obelodanjeno da je njegova ćerka Helena u vezi sa Draganom Aleksićem, mužem voditeljke Jelene Dimitrijević. Pevač je podelio objavu na društvenoj mreži Instagram, u kojoj je naveo da je, kako kaže… »
Otkrivamo: Topalkova ćerka je u vezi sa oženjenim! U braku je sa voditeljkom, sa njom ima dete, a evo šta je odalo da mu je…

Otkrivamo: Topalkova ćerka je u vezi sa oženjenim! U braku je sa voditeljkom, sa njom ima dete, a evo šta je odalo da mu je…

Blic 23.11.2020
Ćerka folkera Milana Topalovića Topalka, Helena Topalović, u vezi je sa Draganom Aleksićem, a njihova zajednička fotografija sa aerodroma pronašla je pre dva dana put do javnosti. Dragan je, kako saznaje "Blic", oženjen, i to voditeljkom rijalitija… »

Vesti dana »