Povezane vesti

Dušica posle stavljanja silikona: Nisu male, imam dve nove cimerke

Dušica posle stavljanja silikona: Nisu male, imam dve nove cimerke

Vesti online 24.11.2020
Voditeljka Dušica Jakovljević izašla je iz privatne bolnice u kojoj je imala operaciju ugradnje silikona u grudi. Iako mnoge žene nakon takvog zahvata ostanu u bolnici nekoliko dana, ona je 15 sati nakon iste napustila kliniku i to – nasmejana. –… »
Osećam se super, nemam bolove: Dušica za mondo posle povećanja grudi otkrila kada se vraća na male ekrane!

Osećam se super, nemam bolove: Dušica za mondo posle povećanja grudi otkrila kada se vraća na male ekrane!

Mondo 24.11.2020
Voditeljka Zadruge jutros je napustila kliniku u kojoj je operisana. Voditeljka Zadruge jutros je napustila kliniku u kojoj je operisana. Dušica Jakovljević ispunila je svoju dugogodišnju želju i povećala grudi, a nakon napuštanja klinike u kojoj je… »
Dušica Jakovljević uvećala grudi: Napustila kliniku nasmejana, evo kako sada izgleda! (foto, video)

Dušica Jakovljević uvećala grudi: Napustila kliniku nasmejana, evo kako sada izgleda! (foto, video)

Mondo 24.11.2020
Voditeljka je juče primljena u kliniku, a već danas je izašla. Voditeljka je juče primljena u kliniku, a već danas je izašla. Voditeljka Dušica Jakovljević napustila je ovog prepodneva jednu beogradsku kliniku kliniku na kojoj je bila radi… »
(Video): Ovako Dušica Jakovljević izgleda posle operacije grudi, nije prošlo ni 24 sata: "Ne sećam se prvog buđenja…

(Video): Ovako Dušica Jakovljević izgleda posle operacije grudi, nije prošlo ni 24 sata: "Ne sećam se prvog buđenja…

Blic 24.11.2020
Voditeljka Dušica Jakovljević pre manje od 24 sata operisala je i uvećala grudi, a mi smo je jutros slikali i snimili ispred klinike u kojoj je obavila zahvat. Dušica je bila vidno raspoložena i nasmejana, kao da nije operisana pre manje od jednog… »
Dušica Jakovljević "pobegla" iz bolnice, a evo kako se oseća nakon operacije! (foto/video)

Dušica Jakovljević "pobegla" iz bolnice, a evo kako se oseća nakon operacije! (foto/video)

Alo 24.11.2020
Voditeljka se super oseća, a steznike skida u subotu. Kako “” ekskluzivno saznaje, voditeljka najgledanijeg rijaliti programa “” imala je juče intervenciju povećanja grudi! Ona je ovu informaciju podelila sa medijima pre nekoliko dana, a juče… »
Voditeljka zadruge otišla pod nož Dušica Jakovljević stavila silikone a evo kako se oseća posle operacije i šta mora da…

Voditeljka zadruge otišla pod nož Dušica Jakovljević stavila silikone a evo kako se oseća posle operacije i šta mora da…

Kurir 24.11.2020
Dušica Jakovljević odlučila je da stavi silikone. Voditeljka televizije Pink častila je sebe novim grudima za 40. rođendan, koji je nedavno proslavila, pa je juče zapucala u jednu privatnu kliniku za plastičnu hirurgiju, gde joj je zahvat urađen… »
Dušica napustila bolnicu samo 15 sati posle ugradnje silikona: "Nisu male, imam dve nove cimerke"

Dušica napustila bolnicu samo 15 sati posle ugradnje silikona: "Nisu male, imam dve nove cimerke"

Telegraf 24.11.2020
- Stvarno nije ništa strašno, ja sam to htela da uradim - rekla je voditeljka Zadruge. Voditeljka Dušica Jakovljević izašla je iz privatne bolnice u kojoj je juče, 23. novembra, imala operaciju ugradnje silikona u grudi. Iako mnoge žene nakon… »

Vesti dana »