Povezane vesti
Sutra nova sednica Kriznog štaba
Radio 021 24.11.2020
Krizni štab održaće sednicu u sredu, 25. novembra u 13 časova. Sednica Kriznog štaba dolazi dan nakon što su na snagu stupile nove mere Vlade Srbije. Članovi Kriznog štaba razmatraće aktuelnu epidemiološku situaciju s obzirom da Srbija dnevno ima više od… »
Nove mere na pomolu: Sutra zaseda Krizni štab
Sputnik 24.11.2020
Članovi Kriznog štaba razmatraće sutra od 13 sati aktuelnu epidemiološku situaciju u svetlu kada dnevno imamo više od 6.000 zaraženih i kada nam je skoro 40 preminulih na dan. Održava se dan nakon što na snagu stupe nove mere. Pred članovima Kriznog… »
Vesti dana »

Portugalija u šoku dan posle tragedije u Lisabonu – nagađaju se uzroci nesreće, svedoci sumnjaju u kočnice
RTS pre 51 minutajoš 40 povezanih

Vučićeva molba kineskom predsedniku: Ako možete, pomozite nam po pitanju investicija i u budućnosti; Si: Želimo da unapredimo odnose
RTS pre 31 minutajoš 25 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: Evropski lideri danas sa Zelenskim o pomoći Ukrajini, planiran razgovor i sa Trampom
RTV pre 56 minutajoš 23 povezane

Đoković poklonio polufinale US Opena ćerki za rođendan: 'Pratila me sreća'
BBC News pre 11 minutajoš 20 povezanih