Povezane vesti

Sloboda Mićalović slomljena zbog smrti bubnjara Amadeus benda: "Dobri moj druže, tuga do neba..."

Sloboda Mićalović slomljena zbog smrti bubnjara Amadeus benda: "Dobri moj druže, tuga do neba..."

Telegraf 24.11.2020
Bojan je preminuo od posledica korona virusa u 45. godini. Bubnjar "Amadeus benda" Bojan Zlatanović Tokan preminuo je danas, u utorak 24. novembra, od korona virusa u 45. godini. Glumica Sloboda Mićalović neutešna je nakon Zlatanovićeve smrti i… »
"Doktori su se svi okupili oko njegovog kreveta, pustili mu pesmu Amadeus benda i svi pevali naglas"

"Doktori su se svi okupili oko njegovog kreveta, pustili mu pesmu Amadeus benda i svi pevali naglas"

Telegraf 24.11.2020
- Otišao je najbolji bubnjar i pevač koga smo imali - rekao je Bojan Stanimirović povodom smrti bubnjara "Amadeus benda" Bojana Zlatanovića Tokana. Bubnjar "Amadeus benda" Bojan Zlatanović Tokan preminuo je od posledica korona virusa u 45. godini… »
Poslednji snimak bubnjara Amadeus benda kida srce: "Kad me jednom ne bude, kada nebo postanem..."

Poslednji snimak bubnjara Amadeus benda kida srce: "Kad me jednom ne bude, kada nebo postanem..."

Telegraf 24.11.2020
Bojan je preminuo od poslednica korona virusa, u 45. godini. Bubnjar Amadeus benda Bojan Zlatanović Tokan preminuo je danas, u utorak 24. novembra, od korona virusa u 45. godini, a njegov poslendji snimak kida srce. Naime, Bojan je svoj poslednji video… »
potresno: „Amadeu benda“ od smrti svog bubnjara! „I dalje živiš!“

potresno: „Amadeu benda“ od smrti svog bubnjara! „I dalje živiš!“

U centar 24.11.2020
Članovi „Amadeus benda“ potresnim statusom na svom fb profilu oprostili su se od bubnjara Bojana Zlatanovića koji je danas preminuo u 45 godini -od posledica korona virusa. „Dragi prijatelji, Sa velikim bolom i neizmernom tugom u srcu… »

Vesti dana »

U Srbiji sutra toplo i promenljivo vreme

U Srbiji sutra toplo i promenljivo vreme

Novi magazin pre 2 satajoš 20 povezanih
Masovni udar: Oglasilo se rusko ministarstvo

Masovni udar: Oglasilo se rusko ministarstvo

B92 pre 1 satjoš 14 povezanih
Srbiji Kup Rosarija

Srbiji Kup Rosarija

Sportski žurnal pre 3 satajoš 17 povezanih