Povezane vesti

Bojan izgubio bitku sa koronom: Zakazana sahrana muzičara koji je preminuo u 45. godini - bez komemoracije i okupljanja

Bojan izgubio bitku sa koronom: Zakazana sahrana muzičara koji je preminuo u 45. godini - bez komemoracije i okupljanja

Mondo 24.11.2020
Bojan Zlatanović Tokan, bubnjar Amadeus benda, biće sahranjen u četvrtak, 26. novembra, na Špitoljskom groblju u Leskovcu. Bojan Zlatanović Tokan, bubnjar Amadeus benda, biće sahranjen u četvrtak, 26. novembra, na Špitoljskom groblju u Leskovcu… »
Objasnio je šta se dogodilo: Bojan Tasić Džaja skrhan bolom zbog smrti kolege Bojana Zlatanovića

Objasnio je šta se dogodilo: Bojan Tasić Džaja skrhan bolom zbog smrti kolege Bojana Zlatanovića

Vesti online 24.11.2020
Bojan Zlatanović Tokan, bubnjar „Amadeus benda“, preminuo je 24. novembra od posledica korona virusa u 46. godini, a ova vest rastužila je sve. Najutučeniji su članovi benda koji su ostali bez velikog prijatelja i dugogodišnjeg saradnika, a među… »
"Nije bio bolestan hronično, nije bio star, niko ne zna zašto se ovo desilo" Voditeljka u suzama zbog smrti Bojana…

"Nije bio bolestan hronično, nije bio star, niko ne zna zašto se ovo desilo" Voditeljka u suzama zbog smrti Bojana…

Blic 24.11.2020
Bojan Zlatanović, bubnjar "Amadeus benda" poznat pod nadimkom Tokan, umro je danas u 45. godini od posledica korona virusa, a radijska voditeljka Vesna Zakonović Arežina, bliska prijateljica preminulog muzičara nije mogla da sakrije tugu. - Toliko smo… »
Potresna poruka kije Kockar: Ona mi je sve, samo želim da imam kome odneti čokoladu u Zrenjanin!

Potresna poruka kije Kockar: Ona mi je sve, samo želim da imam kome odneti čokoladu u Zrenjanin!

Mondo 24.11.2020
"Previše ljudi umire", napisala je Kristina. "Previše ljudi umire", napisala je Kristina. Pobednica Zadruge 1 i pevačica Kristina Kija Kockar osvrnula se na tešku situaciju zbog pandemije korona virusa, koji već mesecima odnosi živote. Poznato je da… »
Doktori su se okupili oko kreveta, pustili su mu pesmu Amadeus benda i pevali naglas: Prijatelj otkrio poslednje trenutke…

Doktori su se okupili oko kreveta, pustili su mu pesmu Amadeus benda i pevali naglas: Prijatelj otkrio poslednje trenutke…

Kurir 24.11.2020
Bojan Zlatanović, bubnjar "Amadeus benda" poznatiji kao Tokan, preminuo je danas u 45. godini od posledica korona virusa, a njegov kolega i prijatelj Bojan Stanimirović ispričao je kako su izgledali poslednji trenuci muzičara, dok su mu se lekari u… »

Vesti dana »