Povezane vesti
Brnabić: U kovid bolnicama 5.900 pacijenata, najviše od početka epidemije
Glas Zaječara 24.11.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas u Nišu da je u kovid bolnicama u Srbiji hospitalizovano oko 5.900 obolelih od virusa Kovid-19, što je najviše od izbijanja epidemije. „Najvažnije je da imamo još dovoljno mesta da zbrinemo sve one… »
Brnabić: U kovid bolnicama 5.900 pacijenata, najviše od početka epidemije
Beta video 24.11.2020
NIŠ- Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas u Nišu da je u kovid bolnicama u Srbiji hospitalizovano oko 5.900 obolelih od virusa Kovid-19, što je najviše od izbijanja epidemije. Beta/MOD… »
Zdravstveni sistem prenapregnut! Brnabić: Naći ćemo krevete za pacijente, ali ko će da ih leči?
Kurir 24.11.2020
U Beogradu ima mesta da se zbrinu svi oni kojima je potrebno bolničko lečenje, ali je važno da se zna da nema dovoljno zdravstvenih radnika, kaže premijerka Srbije Ana Brnabić. Ona je danas na otvaranju višenamenske laboratorijske lamele Elektronskog… »
Zatvaraju se vrtići, nastava prelazi na onlajn? Premijerka najavila mogućnost još rigoroznijih mera
Mondo 24.11.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je u Nišu da je u kovid bolnicama u Srbiji hospitalizovano oko 5.900 obolelih od virusa Kovid-19, što je najviše od izbijanja epidemije. Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je u Nišu da je u kovid… »
Vesti dana »

Aktiviste koji su crtali srpsku zastavu gađali farbom i napali palicama
Politika pre 2 satajoš 33 povezane

Samit Trampa i Putina na Aljasci: diplomatski napori, izazovi i procene budućih pregovora o Ukrajini
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 56 povezanih

Netanjahu jasan: Cilj Izraela je uklanjanje Hamasa i preuzimanje kontrole nad Pojasom Gaze
Večernje novosti pre 1 satjoš 17 povezanih