Povezane vesti

Pevač Milanče Radosavljević hospitalizovan zbog koronavirusa

Pevač Milanče Radosavljević hospitalizovan zbog koronavirusa

Nova 25.11.2020
Pevač narodne muzike, Milan Milanče Radosavljević, hospitalizovan je u bolnici Bežanijska kosa u Beogradu jer je zaražen koronavirusom, potvrđeno je za Nova.rs. Radosavljević ima teži oblik bolesti i trenutno je kiseoniku, a lekari čine sve kako… »
Molili su me da udahnem, razmišljam samo da li ću preživeti: Pevač hitno primljen u bolnicu! Ima teži oblik korone

Molili su me da udahnem, razmišljam samo da li ću preživeti: Pevač hitno primljen u bolnicu! Ima teži oblik korone

Mondo 25.11.2020
Već 12 dana se nalazi u "crvenoj zoni". Već 12 dana se nalazi u "crvenoj zoni". Narodni pevač Milan Milanče Radosavljević (76) zaražen je korona virusom, a kako kaže već 12 dana se nalazi u "crvenoj zoni", jer ima težak oblik korone. Primljen je… »
Milanče Radosavljević hitno primljen u bolnicu zbog korona virusa: "Pobegao sam grobaru sa lopate"

Milanče Radosavljević hitno primljen u bolnicu zbog korona virusa: "Pobegao sam grobaru sa lopate"

Telegraf 25.11.2020
- Nisam se čuvao, radio sam neku ogradu oko kuće, pa sam bio sa majstorima i kontaktirao sa dosta ljudi. Onda sam dobio temperaturu, ali sam mislio da je neka prehlada - ističe pevač. Milan Milanče Radosavljević (76) zaražen je korona virusom i… »
Molili su me da udahnem, nisam mogao! Milanče Radosavljević hitno primljen u bolnicu, ima teži oblik korone

Molili su me da udahnem, nisam mogao! Milanče Radosavljević hitno primljen u bolnicu, ima teži oblik korone

Kurir 25.11.2020
Legenda narodne muzike Milanče Radosavljević (76) zaražen je koronavirusom i prima kiseonik u bolnici Bežanijska kosa. "Gušio sam se u bolnici! Medicinske sestre su me molile da udahnem vazduh, a ja nikako nisam mogao", kaže Milanče Radosavljević… »
"Molili su me da udahnem a nisam mogao, i dalje se gušim": Pevač Milanče Radosavljević u bolnici sa težim oblikom korone…

"Molili su me da udahnem a nisam mogao, i dalje se gušim": Pevač Milanče Radosavljević u bolnici sa težim oblikom korone…

Blic 25.11.2020
Pevač narodne muzike Milan Milanče Radosavljević (76) zaražen je korona virusom i prima kiseonik u bolnici Bežanijska kosa. - Ležim u bolnici i imam teži oblik korone. Primljen sam kao hitan slučaj i mislio sam da mi je došao kraj, međutim… »

Vesti dana »