Povezane vesti
U užičkoj bolnici 11 pacijenata na respiratorima, na intenzivnoj nezi 24
Glas Zapadne Srbije 25.11.2020
Užice - U Opštoj bolnici u Užicu trenutno je hospitalizovano 59 pacijenata pozitivnih i suspektnih na korona virus. Na odeljenju intenzivne nege smešteno je 24 pacijenata, a njih 11 je na respiratoru. U bolnici u Požegi smešteno je 63 pacijenta, a u… »
U Užicu hospitalizovano 266 kovid pacijenata: U teškom stanju 11 osoba
RINA 25.11.2020
Užice - U Opštoj bolnici u Užicu trenutno je hospitalizovano 59 pacijenata pozitivnih i suspektnih na korona virus. RINA… »
Raste broj pacijenata na intenzivnoj nezi: U užičkoj Opštoj bolnici sve više hospitalizacija obolelih od kovida
Večernje novosti 25.11.2020
U UŽIČKOJ Opštoj bolnici hospitalizovano je 59 pacijenata pozitivnih ili sumnjivih na kovid-19, 24 je na intezivnoj nezi, od kojih je 11 na respiratoru, saopštio je Zdravstveni centar Užice. U toku jučerašnjeg dana u užičkoj bolnici bilo je… »
Vesti dana »
Kombi sleteo sa puta Kotor-Nikšić – jedna osoba poginula, 17 povređenih
RTS pre 42 minutajoš 36 povezanih
Urbane poplave u Srbiji, prognoza najavljuje umereno toplo leto bez tropskih vrućina
Naslovi.ai pre 1 satjoš 46 povezanih






