Povezane vesti
Podmuklo: Korona može da ostane u telu i do tri meseca!
Kurir 25.11.2020
Studija kod nas pokazala da neki dugo posle preležanog kovida imaju IgM antitela, koja ukazuju da je prisutna akutna infekcija, ali to ne znači sigurno da se ta osoba reinficirala. Može biti da je virus sve vreme tu, ali ne ugrožava nikoga i dotična… »
Korona u organizmu ostaje 3 meseca: Novo otkriće o virusu koji hara planetom!
Mondo 25.11.2020
Prema novim saznanjima naučnika, korona virus u organizmu može da ostane do 12 nedelja, ali evo zašto to ne treba preterano da nas brine. Prema novim saznanjima naučnika, korona virus u organizmu može da ostane do 12 nedelja, ali evo zašto to ne treba… »
Vesti dana »

Nove cene goriva u Srbiji: dizel i benzin pojeftinili za po dva dinara do 24. oktobra
Naslovi.ai pre 45 minutajoš 30 povezanih

U Beogradu na vodi ubijen Filip Ivanović, policija uhapsila osumnjičenog za ubistvo
Danas pre 33 minutajoš 77 povezanih

Student Luka Stevanović posle tri meseca kućnog pritvora ostaje istrajan u borbi za ispunjenje studentskih zahteva: Gledam na slobodu sa malo prisnije strane nego što sam gledao ranije
Glas Šumadije pre 1 satjoš 3 povezane

Skandal o kojem je brujala cela Srbija: Kebin sin ostavio voditeljku zbog intimnog snimka, evo gde je ona sad
Mondo pre 13 minutajoš 15 povezanih