Povezane vesti

Megan Markl: Gubitak bebe nosi neizdrživu tugu

Megan Markl: Gubitak bebe nosi neizdrživu tugu

RTS 25.11.2020
Vojvotkinja od Saseksa progovorila je o spontanom pobačaju koji je imala po preseljenju u Ameriku. Bebu je izgubila dok je menjala pelenu sinu Arčiju. Megan Markl je ispričala kako je držeći sina Arčija nakon što je, dok mu je menjala pelenu… »
"Izgubiti dete znači nositi gotovo nepodnošljivu tugu" Megan Markl otkrila zbog čega se javno odlučila da priča o…

"Izgubiti dete znači nositi gotovo nepodnošljivu tugu" Megan Markl otkrila zbog čega se javno odlučila da priča o…

Blic 25.11.2020
Megan Markl otkrila je da je imala spontani pobačaj odmah nakon što su se ona i Hari preselili u SAD, ali je kasnije i priznala zbog čega se odlučila da o teškom momentu priča javno. Naime, Megan je otkrila da je izgubila bebu nakon što je u julu… »
Megan Markl izgubila bebu: "Arčiju sam promenila pelenu i osetila oštar grč"

Megan Markl izgubila bebu: "Arčiju sam promenila pelenu i osetila oštar grč"

Mondo 25.11.2020
Ispričala potresnu priču. Ispričala potresnu priču. Nakon što su napustili kraljevsku porodicu, odrekli se krune i preselili u Kanadu, Megan Markl i Hari, otputovali su u Los Anđeles. Na početku su inostarni mediji pisali da je Megan želela da se… »
Žene i abortus: Megan Markl otkrila da je imala pobačaj u julu

Žene i abortus: Megan Markl otkrila da je imala pobačaj u julu

BBC News 25.11.2020
„Dok sam grlila moje prvo dete, znala sam da gubim drugo", napisala je Markl u tekstu objavljenom u dnevnom listu Njujork Tajms. Megan Markl, vojvotkinja od Saseksa, otkrila je da je u julu imala pobačaj i da je to bio „osećaj gotovo nepodnošljive… »
Nepodnošljiva tuga: Megan Markl otkrila da je izgubila bebu

Nepodnošljiva tuga: Megan Markl otkrila da je izgubila bebu

Vesti online 25.11.2020
Vojvotkinja od Saseksa, Megan Markl, otkrila je da je izgubila bebu, opisavši to kao „nepodnošljivu tugu“. – Znala sam, dok sam držala svoje prvorođeno dete, da gubim drugo – rekla je Megan, prenosi Njujork Tajms. Megan i princ Hari, vojvoda… »
Žene i abortus: Megan Markl otkrila da je imala pobačaj u julu

Žene i abortus: Megan Markl otkrila da je imala pobačaj u julu

Južne vesti 25.11.2020
Getty Images Megan Markl, vojvotkinja od Saseksa, otkrila je da je u julu imala pobačaj i da je to bio „osećaj gotovo nepodnošljive tuge". „Dok sam grlila moje prvo dete, znala sam da gubim drugo", napisala je Markl u tekstu objavljenom u dnevnom… »
Megan Markl otkrila da je izgubila bebu: "Dok sam menjala sinu pelenu, osetila sam bol u stomaku"

Megan Markl otkrila da je izgubila bebu: "Dok sam menjala sinu pelenu, osetila sam bol u stomaku"

Telegraf 25.11.2020
Bolna ispovest poznate glumice. Megan Markl danas je otkrila da je pretrpela pobačaj kada se preselila u SAD. Vojvotkinja od Saseksa rekla je da je izgubila drugo dete nakon što je osetila "oštar grč" u stomaku dok je u julu menjala pelenu sinu… »
Arčiju sam promenila pelenu i osetila oštar grč! Megan Markl izgubila bebu, opisala bolne trenutke u bolnici

Arčiju sam promenila pelenu i osetila oštar grč! Megan Markl izgubila bebu, opisala bolne trenutke u bolnici

Kurir 25.11.2020
Megan Markl imala je pobačaj kada se preselila u Ameriku. Vojvotkinja od Saseksa rekla je da je izgubila drugo dete dok je menjala pelenu sinu Arčiju. Najteže joj je palo da gleda princa Harija kako tuguje dok se i ona sama "raspadala u komade". -… »

Vesti dana »