Povezane vesti

Sanja Vučić progovorila o bivšem: Može da radi šta hoće

Sanja Vučić progovorila o bivšem: Može da radi šta hoće

Nova 25.11.2020
Sanja Vučić, članica grupe Hurricane, okončala je svoju vezu sa bodibilderom Nikolom Đorđevićem, što je nedavno i objavila na svom Instagram nalogu, a sinoć je gostujući u jednoj emisiji to i detaljnije prokomentarisala. Iako je bila kratka u… »
Sanjin bivši dečko koristio steroide za konje

Sanjin bivši dečko koristio steroide za konje

Vesti online 25.11.2020
Članica grupe „Hurricane“ Sanja Vučić, oglasila se pre nekoliko dana na svom Instagram profilu i objavila da je raskinula dugogodišnju vezu sa Nikolom Đorđevićem. Nedugo nakon ove objave, usledela je nova i to Nikolina – on je za medije rekao… »
On je, bre, slobodan, može da radi šta god želi! Sanja Vučić o bivšem dečku koji ulazi u rijaliti progovorila sa knedlom…

On je, bre, slobodan, može da radi šta god želi! Sanja Vučić o bivšem dečku koji ulazi u rijaliti progovorila sa knedlom…

Kurir 25.11.2020
Sanja Vučić, pevačica grupe " Hurricane", progovorila je o bivšem dečku Nikoli Đorđević, koji će uskoro ući u rijaliti "Zadruga 4". - U principu sve što sam imala da kažem ja sam već rekla na svom Instagram profilu. Sve u vezi našeg odnosa… »
Sanja Vučić iz "Hurricane" sa knedlom u grlu o bivšem dečku: On ulazi u rijaliti, a ona kaže: "Može da radi šta god…

Sanja Vučić iz "Hurricane" sa knedlom u grlu o bivšem dečku: On ulazi u rijaliti, a ona kaže: "Može da radi šta god…

Blic 24.11.2020
Pevačica grupe "Hurricane" Sanja Vučić gostovala je večeras sa koleginicom Ivanom Nikolić u emisiji Ognjena Amidžića, dok treća članica benda, Ksenija Knežević, nije bila sa njima jer je zaražena korona virusom. Sanja se dotakla teme bivšeg… »

Vesti dana »