Povezane vesti
Maske u školama: Direktori saslušavani u policiji, postupak obustavljen
Luftika 25.11.2020
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu obustavilo je postupak protiv više od 300 direktora beogradskih osnovnih i srednjih škola, koji je pre nekoliko dana pokrenut po krivičnoj prijavi Sindikata zaposlenih u policiji. Domaća javnost bila je šokirana… »
Rešen problem: Niko više neće p(r)ozivati direktore škola jer insistiraju da deca nose maske
Sputnik 25.11.2020
Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Branko Ružić sastao se sa direktorima dve škole u Beogradu, protiv kojih je, između ostalih, podneta krivična prijava jer su tražili od zaposlenih i učenika da nose maske. Ružić je rekao da više neće biti… »
Krivična prijava bez ikakve osnove: Direktori škola u Beogradu zbog poštovanja mera završili u policiji
Srbija danas 25.11.2020
Direktorima se na teret stavlja i da navodno protivustavno i nezakonito, ali i suprotno stavu Svetske zdravstvene organizacije, primoravaju đake i nastavnike da nose zaštitne maske. U jeku epidemije korona virusa u Srbiji, dok premijerka, ministar… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za ponedeljak, 11. avgust: Sunčano, a na jugu i istoku veoma toplo
Beta pre 6 satijoš 7 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: Rute: Kijev treba de fakto da prizna teritorije pod kontrolom Rusije; Vens: SAD pripremaju sastanak Putina i Zelenskog
RTV pre 1 satjoš 5 povezanih

Vučić o crtanju trobojki po zgradama u Novom Sadu: Protiv su oni koji mrze srpsku zastavu
Radio 021 pre 1 minutjoš 1 povezana