Povezane vesti
Gojković i Bocan-Harčenko: Važno nalaziti nove mogućnosti saradnje Srbije i Rusije u kulturi
Novi magazin 25.11.2020
Ministarka kulture i informisanja Srbije, Maja Gojković, i ambasador Rusije u Beogradu, Aleksandar Bocan-Harčenko, ocenili su danas da je važno nalaziti nove mogućnosti saradnje dve zemlje u oblasti kulture, uprkos izazovima usled pandemije koronavirusa… »
Gojković: Ojačati kulturne veze Srbije i Rusije
RTV 25.11.2020
BEOGRAD - Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka kulture i informisanja Maja Gojković razgovarala je danas sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan Harčenkom i istakla da je saradnja dve zemlje u oblasti kulture razvijena, kao i da je Srbija… »
Gojković: Ojačati kulturne veze Srbije i Rusije
Nova 25.11.2020
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka kulture i informisanja Maja Gojković razgovarala je danas sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan Harčenkom i istakla da je saradnja dve zemlje u oblasti kulture razvijena, kao i da je Srbija spremna da… »
Vesti dana »
Mađar: Radiću svakog dana i svakog sata u danu za bezbednost i razvoj naše zemlje
Politika pre 9 minutajoš 136 povezanih
Centralna komanda SAD objavila: Danas počinju blokada pomorskog saobraćaja
Danas pre 39 minutajoš 35 povezanih
UKC Niš: Devojka povređena u udesu kod Aleksinca još uvek životno ugrožena
Beta pre 1 satjoš 25 povezanih
SVM posle poraza Viktora Orbana: Da li će promeniti stranu - i prema Budimpešti i prema Beogradu
N1 Info pre 54 minutajoš 35 povezanih




