Povezane vesti

Danko Lazović: Nadam se da će Vidić doći u srpski fudbal

Danko Lazović: Nadam se da će Vidić doći u srpski fudbal

Mozzart sport 25.11.2020
Bivši reprezentativac Srbije kaže da bi njegov nekadašnji saigrač doneo boljitak na svakom polju. Obraćanje Nemanje Vidića i dalje je jedna od glavnih tema u fudbalskoj javnosti. Dok se mnogi pitaju da li iza toga stoji želja nekadašnjeg asa… »
Lazović stao uz vidića: Nema poređenja između Nemanje i ljudi koji predstavljaju srpski fudbal

Lazović stao uz vidića: Nema poređenja između Nemanje i ljudi koji predstavljaju srpski fudbal

Večernje novosti 25.11.2020
PRAŠINA koju je kritikama na račun čelnika Fudbalskog saveza Srbije podigao slavni Nemanja Vidić ne sleže se već sedam dana. Bilo je i kritika, ali mnogo više poruka podrške. Posle drugih zvučnih imena srpskog fudbala, poput Slavoljuba Muslina… »
Stojim iza svake vidićeve reči, nek dođe u srpski fudbal: I Danko Lazović podržao bivšeg kapitena posle pisma FSS!

Stojim iza svake vidićeve reči, nek dođe u srpski fudbal: I Danko Lazović podržao bivšeg kapitena posle pisma FSS!

Mondo 25.11.2020
"Ako bismo mi došli u situaciju da se odlučujemo između Vidića i ostalih, onda bi to bio znak da mi kao društvo nismo na dobrom putu". "Ako bismo mi došli u situaciju da se odlučujemo između Vidića i ostalih, onda bi to bio znak da mi kao… »

Vesti dana »