Povezane vesti
Sramna igra na hrvatskoj granici
Dojče vele 25.11.2020
Evropska unija ignoriše brojne izveštaje o nasilnom vraćanju izbeglica i migranata sa hrvatske granice prema BiH. Na taj način pruća se podrška nezakonitom postupanju jedne članice Eu, smatra novinar DW Zoran Arbutina. Ne može se reći da nedostaje… »
DW: Sramne igre na hrvatsko-bosanskoj granici
Nova 25.11.2020
Evropska unija ignoriše brojne izveštaje o nasilnom vraćanju izbeglica i migranata sa hrvatske granice prema BiH čime se pruža podrška nezakonitom postupanju jedne članice EU, ocenjuje danas Dojče vele (Deutsche Welle - DW) u komentaru pod naslovom… »
Vesti dana »
Brnabić: Srbija na evropskom putu, sutra u parlamentu o najvažnijoj preporuci ODIHR-a
Euronews pre 2 satajoš 31 povezana
Grbović (PSG): Opozicija će dočekati predstavnike institucija EU, Vučić nije lice Srbije
Beta pre 3 satajoš 33 povezane
Dačić za RTS: Oštećeni građani iz opština u kojima je proglašena vanredna situacija imaju pravo na nadoknadu štete
RTS pre 3 satajoš 52 povezane
Oštećen objekat Patrijaršije SPC u Beogradu: Žena (35) polomila stakla, oglasio se MUP
Mondo pre 39 minutajoš 23 povezane
Da li je 14. januar crveno slovo u kalendaru? Ovo nikako ne smete da radite na Mali Božić, jer će vas terati baksuz cele godine.
Kurir pre 1 satjoš 46 povezanih


