Povezane vesti

Mega lansirala još jednog talentovanog centra: U ovakvom okruženju milina je raditi i igrati

Mega lansirala još jednog talentovanog centra: U ovakvom okruženju milina je raditi i igrati

Mozzart sport 25.11.2020
Karlo Matković sumira utiske posle debitantskih rola u prvom timu Mege. Odsustvo najboljeg košarkaša Mege Filipa Petruševa zabrinula je stručni štab pred nastavak sezone, ali je te minute na najbolji mogući način iskoristio talentovani Karlo… »
Kad sam video džordana - odsekao sam se: Dokazivao se pred Jokićem i hoće njegovim putem

Kad sam video džordana - odsekao sam se: Dokazivao se pred Jokićem i hoće njegovim putem

Mondo 25.11.2020
On se zove Karlo Matković i za njega ćete tek čuti ako bude nastavio da igra za Megu kao do sada. On se zove Karlo Matković i za njega ćete tek čuti ako bude nastavio da igra za Megu kao do sada. Posle promocije trenutno najkorisnijeg igrača ABA… »
Nova Nada mege - Karlo Matković: Ključ dobrih rezulata je naporan i predan rad

Nova Nada mege - Karlo Matković: Ključ dobrih rezulata je naporan i predan rad

Večernje novosti 25.11.2020
POSLE promocije trenutno najkorisnijeg igrača ABA lige u liku Filipa Petruševa, zatim još jednog, dvanaestog po redu, draftovanog košarkaša u NBA ligu - Marka Simonovića, ekipa Mega je nastavila da u ovoj sezoni baca svetlo velike scene na mlade i… »

Vesti dana »