Povezane vesti
Aleksić: Nema saradnje sa onima koji su izašli na izbore
RTV 25.11.2020
BEOGRAD - Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da se ta stranka "ne može boriti za fer i poštene izbore" sa organizacijama koje su izašle na izbore 21. juna i time, kako kaže, pokazale da su im izborni uslovi dovoljno dobri… »
Aleksić: Nema saradnje sa onima koji su pogazili reč i pomogli vlasti
Beta 25.11.2020
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da se ta stranka ne može boriti za fer i poštene izbore sa organizacijama koje su izašle na izbore 21. juna i time pokazale da su im izborni uslovi i tada bili dovoljno dobri. "Te… »
Vesti dana »

uživo Burna noć u Srbiji: Zapaljene prostorije SNS i demolirana Skupština u Valjevu, neredi u Beogradu, 56 privedenih
NIN pre 17 minutajoš 52 povezane

Nestabilno vreme u Srbiji sa lokalnim pljuskovima, grmljavinom i mogućom sugradicom
Naslovi.ai pre 38 minutajoš 31 povezana

"Uspeli smo, Putin je: Pristao!" Trampov čovek konačno otkrio šta je dogovoreno na Aljasci: Ovo Ukrajina dobija, Rusija je obećala jednu stvar
Blic pre 7 minutajoš 106 povezanih

Stižu pljuskovi, grmljavina i grad Nevreme juriša i ka Beogradu, evo gde će sve da udari
Alo pre 17 minutajoš 15 povezanih