Povezane vesti

Kusturica skrhan zbog smrti Maradone: "Za takav život bila su potrebna dva srca, a ne samo jedno"

Kusturica skrhan zbog smrti Maradone: "Za takav život bila su potrebna dva srca, a ne samo jedno"

Telegraf 25.11.2020
- Nije se najbolje snalazio izvan fudbalskog terena i često je prolazio kroz teške periode - rekao je Kusturica. Legendarni fudbaler Dijego Armando Maradona, preminuo je danas, 25. novembra, nakon srčanog udara, a proslavljeni režiser Emir Kusturica… »
Kusta o Maradoni: Za takav život bila su potrebna dva srca

Kusta o Maradoni: Za takav život bila su potrebna dva srca

Nova 25.11.2020
Rastužilo me ovo, bile su prve reči reditelja Emira Kusturice na vest o smrti Dijega Armanda Maradone s kojim se svojevremeno družio i o kome je 2008. snimio dokumentarni film "Maradona“. Kusturica se za Nova.rs na emotivan način oprostio od, po… »
"Moje srce je uz Srbiju": Maradona je danas umro, njegova poruka za Srbe je bila snažna i evo šta je govorio o najboljem…

"Moje srce je uz Srbiju": Maradona je danas umro, njegova poruka za Srbe je bila snažna i evo šta je govorio o najboljem…

Blic 25.11.2020
Dijego Armando Maradona, jedan od najboljih fudbalera svih vremena, danas je umro. Maradona, naime, nikada nije krio koliko je voleo Srbiju i Srbe, i rado se sećao kada je bio počasni gost u našoj zemlji, kada je bio gost režisera Emira Kusturice. -… »
Emir Kusturica skrhan zbog smrti Maradone: "Nije se najbolje snalazio izvan fudbalskog terena i često je prolazio kroz teške…

Emir Kusturica skrhan zbog smrti Maradone: "Nije se najbolje snalazio izvan fudbalskog terena i često je prolazio kroz teške…

Blic 25.11.2020
Dijego Armando Maradona, jedan od najboljih fudbalera svih vremena, danas je umro. Proslavljeni režiser Emir Kusturica skrhan je bolom zbog odlaska velikog Dijega Armanda Maradone sa kojim je drugovao i o kojem je snimio dokumentarni film. “Nije se… »

Vesti dana »