Povezane vesti

Bajden: U ratu smo sa virusom, a ne jedni sa drugima

Bajden: U ratu smo sa virusom, a ne jedni sa drugima

Nova 26.11.2020
Novoizabrani predsednik SAD Džo Bajden obratio se Amerikancima pred Dan zahvalnosti, pozivajući na jedinstvo nacije, u borbi protiv koronavirusa ali i mimo toga i izrazio je nadu da će "sumornu sezonu podela" zameniti doba jedinstva. “Znam da je… »
Bajden pozvao na jedinstvo: U ratu smo sa virusom, a ne jedni sa drugima

Bajden pozvao na jedinstvo: U ratu smo sa virusom, a ne jedni sa drugima

N1 Info 26.11.2020
Novoizabrani predsednik SAD Džo Bajden obratio se Amerikancima pred Dan zahvalnosti, pozivajući na jedinstvo nacije, u borbi protiv koronavirusa ali i mimo toga i izrazio je nadu da će "sumornu sezonu podela" zameniti doba jedinstva. "Znam da je naša… »
Biden: U ratu smo s virusom, a ne jedni s drugima

Biden: U ratu smo s virusom, a ne jedni s drugima

Al Jazeera 26.11.2020
Novoizabrani predsjednik pozvao je Amerikance da udvostruče napore u borbi protiv COVID-19. Dan uoči nacionalnog praznika Dana zahvalnosti, novoizabrani američki predsjednik Joe Biden pozvao je na jedinstvo, rekavši da je korona virus devastirao… »
Bajden se obratio naciji pred praznik ": U ratu smo sa virusom, ne jedni sa drugima" (video)

Bajden se obratio naciji pred praznik ": U ratu smo sa virusom, ne jedni sa drugima" (video)

Blic 25.11.2020
Novoizabrani predsednik SAD Džo Bajden obratio se Amerikancima pred Dan zahvalnosti, pozivajući na jedinstvo nacije, u borbi protiv korona virusa ali i mimo toga, i izražavajući nadu da će "sumornu sezonu podela" zameniti doba jedinstva. "Znam da je… »

Vesti dana »