Povezane vesti

Pobeda protiv Intera u drugom planu, emotivni Zidan o odrastanju uz Maradonu

Pobeda protiv Intera u drugom planu, emotivni Zidan o odrastanju uz Maradonu

Sportske.net 26.11.2020
Trener kraljevsog kluba se vratio 34 godine unazad na Svetsko prvenstvo u Meksiku. Trener Real Madrida Zinedin Zidan ima je razloga da bude zadovoljan u sredu uveče nakon pobede nad Interom u Ligi šampiona, ali i ne previše srećan zbog smrti Dijega… »
Zidan: Odrastao sam diveći se Maradoni na SP 1986.

Zidan: Odrastao sam diveći se Maradoni na SP 1986.

N1 Info 26.11.2020
Trener Real Madrida Zinedin Zidan kaže da je ceo fudbalski svet obožavao Dijega Maradonu. Slavni Argentinac Dijego Maradona preminuo je u sredu u 60. godini života od srčanog zastoja. Zbog toga su sve utakmice Lige šampiona počele minutom ćutanja… »
"Razgovor sa Maradonom promenio mi je život"

"Razgovor sa Maradonom promenio mi je život"

N1 Info 26.11.2020
Trener Atletiko Madrida Dijego Simeone istakao je da ga je pogodila vest o smrti Dijega Maradone, kao i da je to veliki gubitak za celu Argentinu. "Mnogo je teško. Nazovu vas i kažu da je Maradona mrtav, a vi ne možete da poverujete. Legenda nas je… »
“Jedan razgovor sa Maradonom mi je promenio život”

“Jedan razgovor sa Maradonom mi je promenio život”

Nova 26.11.2020
Argentinski fudbaleri su imali jednu prednost u odnosu na kolege iz ostatka sveta - Dijego Maradona im je uvek bio na raspolaganju. Najbolji fudbaler svih vremena je godinama po završetku karijere bio uz nacionalni tim, jedno vreme i kao selektor. Ipak… »
“Kažu, otišao je, a Dijego ne može nikada da ode”

“Kažu, otišao je, a Dijego ne može nikada da ode”

Nova 26.11.2020
Atletiko Madrid nije uspeo da dođe do pobede u okršaju sa Lokomotivom iz Moskve (0:0), ali glavna tema posle utakmice nije bio rezultat, već smrt Dijega Maradone. Poznato je da je trener Atletika, Dijego Čolo Simeone, bio veliki prijatelj Maradone. Po… »

Vesti dana »