Povezane vesti

Miljana Kulić raskrinkana: Podvalila lažni test za trudnoću, a tek da čujete šta je radila napolju: "Slala je svima slike…

Miljana Kulić raskrinkana: Podvalila lažni test za trudnoću, a tek da čujete šta je radila napolju: "Slala je svima slike…

Blic 26.11.2020
Miljana Kulić nedavno je uradila test za trudnoću, za koji je tvrdila da je pozitivan, a kasnije i negativan, pa se zbog svojih laži našla na stubu srama. Naime, zadrugar Marko Đedović je rekao da je Miljana celu priču lažirala kako bi se… »
Miljana Kulić podvalila test: Da sam trudna, otišla bih na kiretažu, daleko mu lepa kuća!

Miljana Kulić podvalila test: Da sam trudna, otišla bih na kiretažu, daleko mu lepa kuća!

Svet plus 26.11.2020
Miljana Kulić podvalila test za trudnoću! Zbog toga se našla na stubu srama! A da sam ostala trudna, otišla bih na kiretažu pa makar to bilo i deseti put, daleko mu lepa kuća - rekla je Miljana. Gledaoci su imali priliku da sinoć postavljaju… »
Lažni test za trudnoću: Miljana Kulić raskrinkana, a Zola sve potvrdio! Evo šta je napolju uradila! (video)

Lažni test za trudnoću: Miljana Kulić raskrinkana, a Zola sve potvrdio! Evo šta je napolju uradila! (video)

Kurir 26.11.2020
Miljana Kulić nedavno je uradila test za trudnoću, a sada su isplivale njene laži. Kulićeva je navodno htela samo da približi sebi bivšeg dečka Lazara Čolića Zolu. "Ja sam uradila test i pokazao je dve crte, ali to je bila greška! Hvala Bogu… »

Vesti dana »