Povezane vesti

Tužilaštvo za RSE: Formiran predmet u slučaju napada na novinara Dinka Gruhonjića

Tužilaštvo za RSE: Formiran predmet u slučaju napada na novinara Dinka Gruhonjića

Slobodna Evropa 26.11.2020
U Višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu formiran je predmet povodom ispisivanja grafita sa porukama mržnje na stambenoj zgradi u kojoj živi novinar i urednik Dinko Gruhonjić iz Novog Sada, potvrđeno je za Radio Slobodna Evropa (RSE) u tom… »
Dinko Gruhonjić o pretećim grafitima: Slične poruke sam dobijao i od vlasti

Dinko Gruhonjić o pretećim grafitima: Slične poruke sam dobijao i od vlasti

Danas 26.11.2020
Glavni i odgovorni urednik portala VOICE, nakon pretećih grafita ispisanih na zgradi u kojoj živi Doživljavao sam pretnje i ranije, ali prvi put su mi došli do zgrade, prvi put je moje dete videlo užasne grafite govora mržnje. Tako da, situacija je… »
Gruhonjić: Ovo je prvi put da je moje dete videlo grafite mržnje

Gruhonjić: Ovo je prvi put da je moje dete videlo grafite mržnje

Novi magazin 26.11.2020
Novinar Dinko Gruhonjić, kome su na ulazu u zgradu u kojoj stanuje ispisani preteće poruke, izjavio je za današnji list Danas da je pretnje doživljavao i ranije, ali da je ovo prvi put da je njegovo dete videlo "užasne grafite govora mržnje"… »
Gruhonjić: Kome je u interesu da anonimni manijaci dolaze novinarima na vrata

Gruhonjić: Kome je u interesu da anonimni manijaci dolaze novinarima na vrata

N1 Info 26.11.2020
Novinar Dinko Gruhonjić, kome su na ulazu u zgradu u kojoj stanuje ispisani preteće poruke, izjavio je za list Danas da je pretnje doživljavao i ranije, ali da je ovo prvi put da je njegovo dete videlo "užasne grafite govora mržnje". Gruhonjić je… »
MUP: U toku potraga za autorima grafita mržnje na zgradi Dinka Gruhonjića

MUP: U toku potraga za autorima grafita mržnje na zgradi Dinka Gruhonjića

Radio 021 26.11.2020
Ministarstvo unutrašnjih poslova navelo je da se traga za autorima grafita sa porukama mržnje ispisanim u noći između 23. i 24. novembra na ulazu zgrade u Novom Sadu, u kojoj živi urednik VOICE-a i programski direktor NDNV-a Dinko Gruhonjić. "U… »

Vesti dana »