Povezane vesti

"Bivša devojka mi je preminula na nastupu": Pevač sa knedlom u grlu otkrio potresne detalje: "Izgubio sam je"

"Bivša devojka mi je preminula na nastupu": Pevač sa knedlom u grlu otkrio potresne detalje: "Izgubio sam je"

Blic 26.11.2020
Pevač Petar Mitić sa velikim bolom otkrio je da mu je bivša devojka 2009. godine preminula na nastupu. Naime, Mitić i njegova tada već bivša devojka Sanja, nakon raskida ostali su dobri prijatelji i ona je sa njim nastupala u perodu kada je on bio… »
O tome izbegava da priča, a sad otvorio dušu:Pevaču devojka preminula na nastupu!

O tome izbegava da priča, a sad otvorio dušu:Pevaču devojka preminula na nastupu!

Vesti online 26.11.2020
Pevač Petar Mitić otkrio je ono što o njegovom životu niko nije znao do sada. On se prisetio jednog bolnog trenutka, kada mu je 2009. godine na nastupu preminula dobra prijateljica i nekadašnja devojka. „Da, ona se zvala Sanja i nažalost preminula… »
Potresna ispovest pevača: Petru Mitiću bivša devojka preminula na nastupu - To je veoma tužna priča!

Potresna ispovest pevača: Petru Mitiću bivša devojka preminula na nastupu - To je veoma tužna priča!

Večernje novosti 26.11.2020
PEVAČ Petar Mitić gostovao je u emisiji "Grand magazin", u kojoj se s knedlom ugrlu prisetio tragičnog događaja, kada je 2009. godine njegova bivša devojka i prijateljica preminula na njegovom nastupu. - To je veoma tužna priča. Zvala se Sanja… »

Vesti dana »