Povezane vesti

Svi žale Dijega, a golman je još ljut: Nikad se nije izvinio

Svi žale Dijega, a golman je još ljut: Nikad se nije izvinio

Nova 26.11.2020
Legendarni engleski golman Piter Šilton rekao je da je Dijego Maradona bio jedan od najboljih fudbalera svih vremena, ali da je njegov gol rukom na Svetskom prvenstvu 1986. godine ostavio "gorak ukus" mnogim igračima iz tadašnje reprezentacije… »
Šilton: Maradona nam se nikad nije izvinio

Šilton: Maradona nam se nikad nije izvinio

N1 Info 26.11.2020
Golman reprezentacije Engleske kome je Dijego Maradona dao čuveni gol "Božijom rukom" Piter Šilton čini se ni posle 34 godine ne može da prežali taj pogodak, kao ni eliminaciju sa Svetskog prvenstva koja je usledila posle pobede Argentine. "Kako smo… »
Piter Šilton o „Božijoj ruci“: Nikad mi se nije izvinio (VIDEO)

Piter Šilton o „Božijoj ruci“: Nikad mi se nije izvinio (VIDEO)

Vesti online 26.11.2020
Bivši engleski golman Piter Šilton kaže da mu se Dijego Maradona nikada nije izvinio za gol rukom u četvrfinalu Svetskog prvenstva u Meksiku 1986. godine. – Nikada mi nije rekao izvini. Nikada nije rekao da je „podvalio“ i da bi želeo oprost… »
Muzej fudbala tu sliku čuva najjačim senzorima: Prevario nas je i nikad se nije izvinio (video)

Muzej fudbala tu sliku čuva najjačim senzorima: Prevario nas je i nikad se nije izvinio (video)

Mozzart sport 26.11.2020
Piter Šilton o čuvenim golovima Maradone sa Mundijala 1986. U muzeju fudbala ta slika mora biti na centralnom mestu. Uramljena. Da joj se dive oni koji su videli uživo i oni koji nikad neće shvatiti kakav je umetnik. U vazduhu Piter Šilton i Dijego… »
Njemu je Maradona dao najlepši i najpoznatiji gol ikad: Ni sada mu to nije oprostio, evo šta je rekao o "El Pibeu"!

Njemu je Maradona dao najlepši i najpoznatiji gol ikad: Ni sada mu to nije oprostio, evo šta je rekao o "El Pibeu"!

Mondo 26.11.2020
Piter Šilton je izneo svoju stranu priče. Piter Šilton je izneo svoju stranu priče. Dijego Armando Maradona je postigao možda i najlepši gol u istoriji svetskih prvenstava u četvtrfinalu Svetskog prvenstva 1986. godine u Meksiku. On je predriblao… »

Vesti dana »