Povezane vesti

Znam da je teško voleti zdravstvenog radnika: Doktor Kon iznenadio sve emotivnim rečima! Ponekad nam treba rame za plakanje

Znam da je teško voleti zdravstvenog radnika: Doktor Kon iznenadio sve emotivnim rečima! Ponekad nam treba rame za plakanje

Kurir 26.11.2020
Član Kriznog štaba Predrag Kon podelio je danas emotivan status na društvenim mrežama o životu zdravstvenih radnika i naglasio da je "teško" voleti osobu koja se bavi tim poslom. - Znam da je teško voleti zdravstvenog radnika. Ustanemo radno, kasno… »
Dr Kon u emotivnom izdanju: Statusom na Fejsbuku poziva na širenje ljubavi, naročito prema herojima današnjice

Dr Kon u emotivnom izdanju: Statusom na Fejsbuku poziva na širenje ljubavi, naročito prema herojima današnjice

Mondo 26.11.2020
On je objasnio koliko je težak život zdravstvenih radnika. On je objasnio koliko je težak život zdravstvenih radnika Epidemiolog dr Predrag Kon podelio je dirljiv status na Fejsbuku o tome koliko je teško voleti osobu koja je zdravstveni radnik, a… »
Dirljiv status dr Kona o tome koliko je teško voleti zdravstvenog radnika: "Treba nam tvoja ljubav"

Dirljiv status dr Kona o tome koliko je teško voleti zdravstvenog radnika: "Treba nam tvoja ljubav"

Telegraf 26.11.2020
Poznati epidemiolog je podelio dirljiv status na Fejsbuku u kojem će se pronaći mnogi. Epidemiolog dr Predrag Kon podelio je dirljiv status na Fejsbuku o tome koliko je teško voleti osobu koja je zdravstveni radnik, a onda pozvao sve koji vole jednog… »

Vesti dana »