Povezane vesti

Gujon: Radiću za zemlju koju sam srcem izabrao

Gujon: Radiću za zemlju koju sam srcem izabrao

Dnevnik 26.11.2020
BEOGRAD: „Radiću još više za zemlju koju sam srcem izabrao, poručio je francuski humanista”, Arno Gujon, povodom odluke Vlade Srbije da ga imenuje za vd direktora Uprave Ministarstva spoljnih poslova za saradnju sa dijasporom i Srbima u regionu… »
Ministarstvo imenovalo Gujona za v.d. direktora Uprave za saradnju sa dijasporom

Ministarstvo imenovalo Gujona za v.d. direktora Uprave za saradnju sa dijasporom

N1 Info 26.11.2020
Ministarstvo spoljnih poslova saopštilo je da je imenovalo Francuza Arnoa Gujona za vršioca dužnosti direktora Uprave za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu. Gujon je osnivač nevladine organizacije Solidarnost za Kosovo i Inicijative za natalitet… »
Arno Gujon dobio funkciju pri vladi Srbije: Postao v.d. direktora

Arno Gujon dobio funkciju pri vladi Srbije: Postao v.d. direktora

Pravda 26.11.2020
Vlada Republike Srbije imenovala je, na današnjoj sednici, Arnoa Gujona za vršioca dužnosti direktora Uprave za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu, koja je organ uprave u sastavu Ministarstva spoljnih poslova. Arno Gujon je osnivač nevladinih… »
Arno Gujon direktor Uprave za saradnju sa dijasporom

Arno Gujon direktor Uprave za saradnju sa dijasporom

Nova 26.11.2020
Humanitarac Arno Gujon izabran je na današnjoj sednici Vlade Srbije za direktora Uprave za saradnju sa dijasporom i Srbima u Regionu. Vest o tome potvrdio je i Gujon na svom Tviter profilu. “Dragi prijatelji velika mi je čast da vam saopštim da sam… »
Arno Gujon v.d. direktora Uprave za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu pri MSP

Arno Gujon v.d. direktora Uprave za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu pri MSP

Danas 26.11.2020
Vlada Srbije je danas imenovala osnivača francuske nevladine organizacije „Solidarnost za Kosovo“ Arnoa Gujona za vršioca dužnosti direktora Uprave za saradnju s dijasporom i Srbima u regionu pri Ministarstvu spoljnih poslova. Gujon, koji je… »

Vesti dana »