Povezane vesti

Đilas: Sve je laž, nismo kontaktirali sa direktorom Krušika

Đilas: Sve je laž, nismo kontaktirali sa direktorom Krušika

Danas 26.11.2020
Povodom optužbi tabloida da je afera Krušik "izmišljena" zbog brata lidera SSP i navodne kupoprodaje stana Cela priča Dragana J. Vučićevića, koju je izneo na Pinku i koju su po nalogu preneli svi njihovi mediji, predstavlja pokušaj stavljanja… »
Đilas: Besomučna laž tabloida da je direktoru Krušika moj brat ispod cene prodao kuću

Đilas: Besomučna laž tabloida da je direktoru Krušika moj brat ispod cene prodao kuću

Novi magazin 26.11.2020
Predsednik stranke Slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da je danas doživeo da više tabloida i televizija, kako je rekao, "besomučno ponavljaju laž" kako je njegov brat prodao ispod cene kuću direktoru "Krušika". "Moj brat nikad nije bio… »
Đilas: Moj brat nije prodao kuću direktoru "Krušika"

Đilas: Moj brat nije prodao kuću direktoru "Krušika"

N1 Info 26.11.2020
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je da pojedini mediji "besomučno ponavljaju laž" da je njegov brat ispod cene prodao kuću direktoru "Krušika" i istakao da njegov brat nikada nije bio vlasnik kuće u Ulici Jevreme Grujića… »
Đilas: Besomučne su laži o mom bratu i direktoru Krušika

Đilas: Besomučne su laži o mom bratu i direktoru Krušika

Nova 26.11.2020
Predsednik stranke Slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je da je danas doživeo da više tabloida i televizija, kako je rekao, "besomučno ponavljaju laž" kako je njegov brat prodao ispod cene kuću direktoru "Krušika". “Moj brat nikad nije bio… »

Vesti dana »