Povezane vesti
Indija: U požaru u kovid bolnici pet osoba stradalo, 28 povređeno
Dnevnik 27.11.2020
NjU DELHI: U indijskoj privatnoj bolnici u kojoj se leče pacijenti oboleli od kovid-19 jutros je izbio požar, a u nesreći je pet osoba preminulo, dok je 28 povređeno, prenosi AP. Iz policije navode da su vatrogasci uspeli da spreče šsirenje požara. Požar… »
U požaru u bolnici u Indiji poginulo pet Kovid-19 pacijenata
Danas 27.11.2020
Najmanje pet osoba danas je poginulo a 28 je povređeno u požaru u Kovid-19 bolnici na zapadu Indije, saopštila je indijska policija. Vatrogasci su za 30 minuta ugasili požar koji se ograničio na jedan sprat privatne klinike u državi Gudžarat. Požar je… »
Požar u kovid bolnici u Indiji, pet osoba poginulo
N1 Info 27.11.2020
Najmanje pet osoba poginulo je, a 28 je povređeno u požaru u kovid bolnici na zapadu Indije, saopštila je indijska policija. Vatrogasci su za 30 minuta ugasili požar koji je ograničen na jedan sprat privatne klinike u državi Gudžarat. Požar je izbio na… »
Vesti dana »
Jeziv zločin! U pucnjavi u Babušnici stradali otac i sin, povređeni drugi sin i majka: Oglasio se MUP
Blic pre 2 satajoš 12 povezanih
Nije prvi put: Pajper koji je pao kod Subotice imao nesreću i pre tri godine: Šta se dešava sa ovim avionom?
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Studenti u blokadi Medicinskog fakulteta u Beogradu zamolili Dijanu Hrku da sačuva svoje zdravlje i prekine štrajk glađu
Danas pre 7 satijoš 1 povezana





