Povezane vesti

Futog i danas bez vode zbog havarije

Futog i danas bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 27.11.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 19 sati biti celo naseljeno mesto Futog. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Ceo Futog bez vode zbog havarije

Ceo Futog bez vode zbog havarije

Dnevnik 27.11.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 16 sati biti celo naselje. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Deo Nove Detelinare bez vode zbog havarije

Deo Nove Detelinare bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 27.11.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti Kopernikova ulica – od Veselina Masleše do Janka Čmelika. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Gornje Sajlovo bez vode zbog havarije

Gornje Sajlovo bez vode zbog havarije

Dnevnik 27.11.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati Gornje Sajlovo, javljaju iz JKP „Vodovod i kanalizacija“. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Gornje Sajlovo bez vode zbog havarije

Gornje Sajlovo bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 27.11.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati Gornje Sajlovo. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »

Vesti dana »