Povezane vesti

Brojke ne lažu, Novak je daleko ispred rafe i Rodžera! Brutalna statistika jasno pokazuje koliko je Srbin ispred svih!

Brojke ne lažu, Novak je daleko ispred rafe i Rodžera! Brutalna statistika jasno pokazuje koliko je Srbin ispred svih!

Mondo 27.11.2020
Kada se uporede rezultati velike trojke, jasno je ko je tu najbolji! Kada se uporede rezultati velike trojke, jasno je ko je tu najbolji! Novak Đoković je šesti put završio godinu kao prvi teniser sveta i na najboljem je putu da obori rekord po broju… »
„Novak može da igra još 4-5 godina, ne znam šta može da ga zaustavi“

„Novak može da igra još 4-5 godina, ne znam šta može da ga zaustavi“

Vesti online 27.11.2020
Danijela Hantuhova, nekadašnja peta teniserka sveta, veruje da Novak Đoković može da stigne Rodžera Federera i Rafaela Nadala po broju gren slem titula. Posle titule na Rolan Garosu, Nadal se izjednačio sa Federerom sa po 20, dok Đoković ima 17… »
"Novak može još 4-5 g, ne znam šta može da ga zaustavi"

"Novak može još 4-5 g, ne znam šta može da ga zaustavi"

N1 Info 27.11.2020
Danijela Hantuhova, nekadašnja peta teniserka sveta, veruje da Novak Đoković može da stigne Rodžera Federera i Rafaela Nadala po broju Gren slem titula. Posle titule na Rolan Garosu, Nadal se izjednačio sa Federerom sa po 20, dok Đoković ima 17… »
Bivša teniserka “ne vidi šta bi moglo da zaustavi Novaka”

Bivša teniserka “ne vidi šta bi moglo da zaustavi Novaka”

Nova 27.11.2020
Danijela Hantuhova, nekadašnja teniserka, veruje da Novak Đoković može da sustigne rekord Rodžera Federera i Rafaela Nadala. Švajcarac i Španac imaju po 20 osvojenih Grend slem trofeja, dok srpski teniser ima tri manje. Ipak, Novak je mlađi od… »
Vajda: Novak kao da nije bio u svojoj koži

Vajda: Novak kao da nije bio u svojoj koži

N1 Info 27.11.2020
Novak Đoković ima iza sebe dobru sezonu, a u narednoj će pokušati da smanji zaostatak za Rodžerom Federerom i Rafaelom Nadalom po broju Gren slem titula, tvrdi njegov trener Marjan Vajda. Đoković će šesti put godinu završiti kao prvi teniser… »
Novaku je posle Beča opala motivacija, falila mu je „varnica“: Vajda otkrio i razlog poraza od Rafe

Novaku je posle Beča opala motivacija, falila mu je „varnica“: Vajda otkrio i razlog poraza od Rafe

Vesti online 27.11.2020
Trener Novaka Đokovića, Marjan Vajda, zadovoljan je ostvarenim rezultatom u ovoj godini, kao i činjenicom da je Srbin izjednačio rekord Pita Samprasa i po 6. put završio godinu kao najbolji na svetu. O svemu tome je pričao je slovački stručnjak… »
Vajda otkrio tajnu čuvanu gotovo dva meseca! Zbog ovog je Đoković izgubio finale od Rafe, čitavoj Srbiji je bila enigma, a…

Vajda otkrio tajnu čuvanu gotovo dva meseca! Zbog ovog je Đoković izgubio finale od Rafe, čitavoj Srbiji je bila enigma, a…

Sportal blic 27.11.2020
trener najboljeg tenisera sveta rekao da je poraz od Rafaela Nadala u finalu Rolan Garosa posledica polufinalnog susreta. Novak je na 4:4 u trećem setu polufinala protiv Stefanosa Cicipasa napravio brejk i servirao je za pobedu, ali je Grk spasao meč… »

Vesti dana »