Povezane vesti

Suze će vam same poteći - Murinjov oproštaj od Maradone je nešto veličanstveno

Suze će vam same poteći - Murinjov oproštaj od Maradone je nešto veličanstveno

Sportske.net 27.11.2020
Portugalac se često čuo sa Dijegom, naročito nakon loših utakmica. Čitav svet se u poslednja dva dana oprašta od fudbalskog asa Dijega Armanda Maradone, ali niko poput Žozea Murinja nije sažeo veličinu blaženopočivšeg "El Pibea". Trofejni… »
Poseban oproštaj murinja: Portugalac sa dosta emocija govorio o Maradoni

Poseban oproštaj murinja: Portugalac sa dosta emocija govorio o Maradoni

Večernje novosti 27.11.2020
ČITAV svet se u poslednja dva dana oprašta od velikoj Dijega Armanda Maradone. To je uradio i Žoze Murinjo. Slavni Argentinac je preminuo u sredu popodne od posledica srčanog urada u 60. godini. Portuglaski stručnjak je sa posebnom emocijom govorio o… »
Murinjo: Čuvajte sećanje na Dijega kao što je meni tata pričao o Di Stefanu

Murinjo: Čuvajte sećanje na Dijega kao što je meni tata pričao o Di Stefanu

Mozzart sport 27.11.2020
„Maradona me uvek zvao posle poraza, nikad posle pobeda“, kaže trener Totenhema. Fudbalska planeta i dalje oplakuje Dijega Aramanda Maradonu. Napustio je slavni Argentinac ovaj svet, ostavio za sobom dubok trag, a njegovo nasleđe, fudbalsko i… »
Murinjo neutešan: Svet zna Maradonu, meni će Dijego nedostajati, čovek koji me je zvao posle poraza!

Murinjo neutešan: Svet zna Maradonu, meni će Dijego nedostajati, čovek koji me je zvao posle poraza!

Večernje novosti 26.11.2020
ŽOZE Murinjo se oprostio od Dijega Armanda Maradone, on je otkrio da ga je Argentinac zvao telefonom kako bi ga ohrabrivao nakon izgubljenih mečeva. Murinjo smatra da ćemo lako pamtiti Maradono po video snimcima koji ostaju na internetu - ipak, biće… »

Vesti dana »