Povezane vesti

Belineli zbog Teodosića došao u Virtus

Belineli zbog Teodosića došao u Virtus

Vesti online 27.11.2020
Marko Belineli je veliko pojačanje bolonjskog Virtusa, a njih je odabrao zbog Miloša Teodosića. Posle 13 godina u NBA ligi, Marko Belineli se vratio u Evropu i potpisao ugovor sa ekipom Virtusa iz Bolonje. U intervjuu za Gazzetta dello sport, sjajni… »
Belineliju 5.000.000 od Virtusa, u rangu sa Teodosićem

Belineliju 5.000.000 od Virtusa, u rangu sa Teodosićem

Mozzart sport 27.11.2020
Iskusni italijanski bek objasnio zašto se vratio u Bolonju i istakao najviše ambicije. Bomba sa Apenina odjeknula je košarkaškim svetom - Marko Belineli, iskusni italijanski bek, posle 13 godina u NBA ligi, vratio se u Italiju gde je zadužio dres… »
"Zbog miloša Teodosića sam došao u Virtus": Igrao 13 godina u NBA, sada sa Srbinom želi trofej Evrolige!

"Zbog miloša Teodosića sam došao u Virtus": Igrao 13 godina u NBA, sada sa Srbinom želi trofej Evrolige!

Mondo 27.11.2020
Hoće rezultate i to što pre! Hoće rezultate i to što pre! Marko Belineli ponovo igra košarku u Evropi! Nakon 13 godina provedenih u NBA, Italijan je rešio da se vrati u Virtus, a jedan od razloga je i Miloš Teodosić! Nekadašnji košarkaš brojnih… »
Teodosić više nije nedodirljiv, Belinelijevi uslovi poremetili platni poredak u Virtusu

Teodosić više nije nedodirljiv, Belinelijevi uslovi poremetili platni poredak u Virtusu

Sportske.net 27.11.2020
Srpski košarkaš više nije najplaćeniji u redovima italijanskog kluba. Iskusni italijanski košarkaš Marko Belineli vratio se u Virtus sa kojom je potpisao trogodišnji ugovor. Bez obzira na to što je transfer ozvaničen u četvrtak, Gazeta delo… »
“Hoću da pobeđujem, došao sam i zbog Teodosića”

“Hoću da pobeđujem, došao sam i zbog Teodosića”

Nova 27.11.2020
Marko Belineli se posle 17 godina vratio u svoj matični Virtus iz Bolonje - zbog jednog čoveka. Šampiona NBA lige je na povratak kući navela činjenica da u tom timu nastupa Miloš Teodosić. Kako je naveo, imao je opcije da ostane u Americi, ali je… »
Sale dobio ogromno NBA pojačanje!

Sale dobio ogromno NBA pojačanje!

Nova 27.11.2020
Marko Belineli, italijanski košarkaš, potpisao je ugovor sa ekipom Virtus Bolonje. Veteran se vraća u matičnu državu posle 13 godina i stiže u tim koji trenira Aleksandar Đorđević. Njemu će saigrači u novom klubu biti Miloš Teodosić i Stefan… »
NBA transfer bomba u Italiji! Navijači u neverici zbog potpisa legende, Aleksandar Đorđević dobio pojačanje iz snova!

NBA transfer bomba u Italiji! Navijači u neverici zbog potpisa legende, Aleksandar Đorđević dobio pojačanje iz snova!

Sportal blic 27.11.2020
Italijanski košarkaš potpisao je za . Belineli je trenutno slobodan igrač i pošto nema ponude iz NBA lige, karijeru će nastaviti u otadžbini. Marko je odlučio da se vrati tamo gde je sve počelo. Karijeru je počeo upravo u Virtusu, gde je igrao u… »

Vesti dana »