Povezane vesti

Bila je jedna od najimućnijih žena u Srbiji, sada preživljava: Modna kreatorka otkrila kako planira da zaradi

Bila je jedna od najimućnijih žena u Srbiji, sada preživljava: Modna kreatorka otkrila kako planira da zaradi

Mondo 27.11.2020
Pandemija korona virusa uticala je na njen posao. Pandemija korona virusa uticala je na njen posao. Modna kreatorka Verica Rakočević, jedna je od najpopularnijih domaćih modnih kreatorki, a nekada je važila za jednu od najimućnijih žena kako u… »
Verica priznala da spada u grupu ljudi koji danas preživljavaju i pa otkrila kako sad planira da zarađuje!

Verica priznala da spada u grupu ljudi koji danas preživljavaju i pa otkrila kako sad planira da zarađuje!

Prva 27.11.2020
Najpopularnija modna kreatorka u zemlji i regionu, Verica Rakočević, osetila je po svom džepu posledice pandemije korona virusa. Proizvodnja radi, kao i prodavnica, a u planu je redizajn sajta i online prodaje, jer kako Verica kaže, 70% njenih kupaca… »
Verica Rakočević: Ljudi jedva preživljavaju, i ja sa njima

Verica Rakočević: Ljudi jedva preživljavaju, i ja sa njima

Nova 27.11.2020
Modna kreatorka Verica Rakočević, nekada je bila jedna od najimućnijih žena iz sveta šoubiznisa, a kako kaže, sada se to malo promenilo. Gostujući u emisiji “Grand magazin”, Verica Rakočević je komentarisala aktuelno stanje u vezi sa… »
"Ljudi jedva preživljavaju, i ja spadam u njih": Verica Rakočević se uključila u emisiju i otkrila kako sad planira da…

"Ljudi jedva preživljavaju, i ja spadam u njih": Verica Rakočević se uključila u emisiju i otkrila kako sad planira da…

Blic 27.11.2020
Modna kreatorka Verica Rakočević nekada je bila jedna od najimućnijih žena, a kako kaže, sada se to malo promenilo. Naime, najpopularnija modna kreatorka u zemlji i regionu, istakla je da je osetila na svojoj koži, ali i džepu posledice pandemije… »

Vesti dana »