Povezane vesti

Program "Moja prva plata" sa poslodavcima povezao 7.352 kandidata

Program "Moja prva plata" sa poslodavcima povezao 7.352 kandidata

N1 Info 27.11.2020
U programu "Moja prva plata" sa poslodavcima iz privatnog sektora povezalo se 7.352 kandidata, dok potpisivanje ugovora o realizaciji programa počinje sutra, saopštila je Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ). Kako je precizirano, NSZ, poslodavca i… »
Mladi započinju prvo radno iskustvo u okviru programa "Moja prva plata"

Mladi započinju prvo radno iskustvo u okviru programa "Moja prva plata"

RTV 27.11.2020
BEOGRAD - Poslodavci iz privatnog sektora završili su proces selekcije i opredelili se za kandidate koji najviše odgovaraju njihovim potrebama i zahtevima posla. Sa poslodavcima iz privatnog sektora povezala su se 7.352 kandidata i već od naredne… »
"Moja prva plata": Od subote kreće potpisivanje ugovora sa kandidatima

"Moja prva plata": Od subote kreće potpisivanje ugovora sa kandidatima

Nova ekonomija 27.11.2020
Potpisivanje trojnog ugovora između Nacionalne službe za zapošljavanje (u nadležnoj filijali), poslodavaca i kandidata u okviru programa "Moja prva plata" planirano je da se obavi u periodu od 28. novembra do 14. decembra 2020. Poslodavac, kako se… »
Moja prva plata: 7.352 kandidata dobilo posao u privatnom sektoru

Moja prva plata: 7.352 kandidata dobilo posao u privatnom sektoru

Kurir 27.11.2020
BEOGRAD - U okviru programa "Moja prva plata" ukupno su se 7.352 kandidata povezala sa poslodavcima iz privatnog sektora, a potpisivanje ugovora o realizaciji programa počinje sutra, saopštila je danas Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ). Iz te… »
Poznati svi poslodavci u programu Moja prva plata, uskoro potpisivanje ugovora

Poznati svi poslodavci u programu Moja prva plata, uskoro potpisivanje ugovora

Radio 021 27.11.2020
Spisak poslodavaca koji učestvuju u programu zapošljavanja "Moja prva plata" objavljen je i sledi potpisivanje ugovora, poručuju u Nacionalnoj službi za zapošljavanje. Ukupno 7.352 kandidata povezalo se sa poslodavcima iz privatnog sektora, a spisak… »
NSZ: U programu Moja prva plata 7.352 kandidata povezano sa privatnicima

NSZ: U programu Moja prva plata 7.352 kandidata povezano sa privatnicima

N1 Info 27.11.2020
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) saopštila je da je napravljena lista poslodavaca iz privatnog sektora za program Moja prva plata i da su ukupno 7.352 kandidata povezana sa poslodavcima iz privatnog sektora. Poslodavcima je preporučeno da sa… »

Vesti dana »