Povezane vesti

"Pevao sam na Zelenom vencu, a onda je on prišao i dao mi novac koji zaradim za dan" Pevači su 10 godina nerazdvojni…

"Pevao sam na Zelenom vencu, a onda je on prišao i dao mi novac koji zaradim za dan" Pevači su 10 godina nerazdvojni…

Blic 27.11.2020
Pevač Milan Petković upoznao je Nenada Marinkovića Gastoza na ulici pre 10 godina, a od tada njih dvojica su nerazdvojni. Naime, Milan je svirao i pevao na ulici, a Nenad mu je tada dao novac koji inače zaradi tokom celog dana i pozvao ga da se drži… »
Svirao sam u prolazu na Zelenjaku, onda je naišao Gastoz: Dao mu novac i poveo ga sa sobom

Svirao sam u prolazu na Zelenjaku, onda je naišao Gastoz: Dao mu novac i poveo ga sa sobom

Mondo 27.11.2020
Od toga dana postali su nerazdvojni. Od toga dana postali su nerazdvojni. Učesnika rijaliti programa "Parov", Nenad Marinković Gastoz, često sa naže na meti pojedinih rijaliti igrača, koji ističu da on nema love i da živi od fanova. Ipak, bivši… »
Zarađivao sam pevajući na Zelenjaku, nisam imao gde! Onda je naišao Gastoz, iz džepa izvukao novac i spasao me

Zarađivao sam pevajući na Zelenjaku, nisam imao gde! Onda je naišao Gastoz, iz džepa izvukao novac i spasao me

Kurir 27.11.2020
Učesnik “Parova” Nenad Marinković Gasttozz sve češće je na meti napada Nikole Lakića i Coke Tasić koji su u više navrata izjavili da Gasttozz živi na račun fanova. Ipak, malo njih zna za humani gest od pre desetak godina, koji je Milan… »

Vesti dana »