Povezane vesti

Srpski talenat o'ladio grke pred odlazak u NBA: Volim vas, ali od početka sam izabrao da igram za Srbiju!

Srpski talenat o'ladio grke pred odlazak u NBA: Volim vas, ali od početka sam izabrao da igram za Srbiju!

Mondo 27.11.2020
Nije imao dilemu nijednog trenutka. Nije imao dilemu nijednog trenutka. Aleksej Pokuševski je jedan od mladih igrača o kojem bi se narednih godina moglo pričati i u NBA ligi. Ovaj momak je na nedavnom NBA draftu bio izabran kao 17. pik i to od strane… »
„Volim Grčku, ali sam izabrao Srbiju“

„Volim Grčku, ali sam izabrao Srbiju“

Vesti online 27.11.2020
Mladi srpski košarkaš Aleksej Pokuševski postao je novi igrač Oklahoma Siti Tandera nakon što ga je na NBA draftu kao 17. pika prve runde izabrala Minesota. Do sada je 19-godišnji mladi krilni igrač gradio karijeru u Olimpijakosu, pa je logično… »
Grci provocirali novog Srbina u NBA! Pitali ga da li žali što nema njihov pasoš, a ostali su zatečeni oštrim odgovorom…

Grci provocirali novog Srbina u NBA! Pitali ga da li žali što nema njihov pasoš, a ostali su zatečeni oštrim odgovorom…

Sportal blic 27.11.2020
Godinama unazad privlačio je pažnju javnosti talentom, a u epicentar je dospeo na ovogodišnjem NBA draftu, Momak koji je prošao mlađe kategorije reprezentacije Srbije, košarkaški se formirao u Grčkoj, u koju je stigao kao 13-godišnjak stigao iz… »

Vesti dana »