Povezane vesti
Nemačka zabranila plastične kese
Nova 27.11.2020
Nemački parlament, Bundestag, izglasao je zakon o zabrani plastičnih kesa u maloprodaji od 2022, s tim što će i dalje biti dozvoljene tanke plastične kese za pakovanje voća i povrća. Zabrana se odnosi na plastične kese debljine izme]u 15 i 50 mikrometra… »
Nemci udarili zabranu! Od 2022. nema više prodaje artikla koji se kod nas naširoko koristi - i to u svim prodavnicama!
Mondo 27.11.2020
U Nemačkoj izglasan zakon o zabrani plastičnih kesa u maloprodaji od 2022. godine. U Nemačkoj izglasan zakon o zabrani plastičnih kesa u maloprodaji od 2022. godine. Nemački parlament, Bundestag, danas je izglasao zakon o zabrani plastičnih kesa u… »
Vesti dana »
Počinje još jedan toplotni talas, najviša temperatura danas do 40 stepeni
RTS pre 1 satjoš 8 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA: Najmanje 8 osoba poginulo, 33 povređene u ruskom napadu balističkim raketama na Kijev; Putin: Ukrajinski napadi bez kritičnih posledica
RTV pre 4 minutajoš 7 povezanih
AMSS: Na Gostunu zadržavanje 15 minuta, na ostalim prelazima bez dužih čekanja
Euronews pre 8 minutajoš 3 povezane




