Povezane vesti

Transvestit Kiki se seli za Tursku? Turski fudbaler odlepio za njom i postaje njegova žena?

Transvestit Kiki se seli za Tursku? Turski fudbaler odlepio za njom i postaje njegova žena?

Kurir 27.11.2020
Transrodni Kristijan Nikolić Kiki (24) rođen je u Šapcu,a javnost ga je upoznala u rijaliti programu „Parovi“. Naime, Kiki je sada na svom Instagram profilu podelila dve fotografije , na kojima otkriva da se dopisuje sa fudbalerom koji igra u… »
Nadežda je optužila da se nabacivala njenom suprugu: Oglasila se Ivana Hurricane i žestoko ih spustila!

Nadežda je optužila da se nabacivala njenom suprugu: Oglasila se Ivana Hurricane i žestoko ih spustila!

Mondo 27.11.2020
Pevačica odmah reagovala na trvdnje Nadežde Biljić! Pevačica odmah reagovala na trvdnje Nadežde Biljić! Toma Panić nedavno je izrevoltirao svoju nevenčanu suprugu Nadeždu Biljić pričama koje je u Zadruzi rekao reperu Nenadu Aleksiću Ša. On je… »
Nakon priča da se nabacivala Tomi u klubu, oglasila se Ivana Hurricane! Pevačica otkrila istinu, pa im ovako zapušila usta!

Nakon priča da se nabacivala Tomi u klubu, oglasila se Ivana Hurricane! Pevačica otkrila istinu, pa im ovako zapušila usta!

Kurir 27.11.2020
Toma Panić izrevoltirao je nevenčanu suprugu Nadeždu Biljić pričama koje je rekao reperu Nenadu Aleksiću Ša. On je pričao o Nadeždinim navodnim ljubomornim scenama koje mu je pravila, te na ovu temu Biljićeva nije ostala imuna i objavila stvari… »
Nadežda pobesnela pa otkrila tominu aferu sa ivanom hurricane: Dosta sam ja ćutala i opraštala! (foto)

Nadežda pobesnela pa otkrila tominu aferu sa ivanom hurricane: Dosta sam ja ćutala i opraštala! (foto)

Mondo 27.11.2020
Pevačica na svom Instagramu objavila da se pevačica nabacivala njenom suprugu! Pevačica na svom Instagramu objavila da se pevačica nabacivala njenom suprugu! Nadežda Biljić, pevačica koju je partner Toma Panić prevario u rijalitiju s Paulom Hubin… »
Nadežda rešila da skroz raskrinka Tomu! Iznela da se Paniću nabacivala Ivana Nikolić, pa poručila: Dosta sam ćutala i…

Nadežda rešila da skroz raskrinka Tomu! Iznela da se Paniću nabacivala Ivana Nikolić, pa poručila: Dosta sam ćutala i…

Kurir 27.11.2020
Nakon što je Toma Panić javno progovorio o Nadeždinim navodnim aferama, Biljićeva je rešila da raskrinka oca njenog deteta. Naime, Biljićeva je na svom Instagram profilu napisala da mu se Ivana Nikolić iz grupe Hurricane nabacivala u klubu i da ju… »

Vesti dana »