Povezane vesti
Federalni sud odbacio Trampovu žalbu za Pensilvaniju
Dnevnik 27.11.2020
VAŠINGTON: Savezni apelacioni sud odbacio je pokušaj Trampovog štaba da ponovo pokrene tužbu kojom se osporavaju izborni rezultati u Pensilvaniji, presudivši da "tvrdnje nemaju utemeljenje". Veće sastavljeno od troje sudija Apelacionog suda za treći krug… »
Federalni sud odbacio Trampovu žalbu za Pensilvaniju
Nova 27.11.2020
Savezni apelacioni sud odbacio je pokušaj Trampovog štaba da ponovo pokrene tužbu kojom se osporavaju izborni rezultati u Pensilvaniji, presudivši da "tvrdnje nemaju utemeljenje". Pensilvanija je ove nedelje potvrdila Bajdena kao pobednika na izborima… »
Sud u Pennsylvaniji odbacio Trumpov zahtjev
Al Jazeera 27.11.2020
Sudac Stephanos Bibas je u ime tročlanog odbora kazao da optužbe o prevarama na izborima trebaju biti konkretne i popraćene dokazima. Federalni žalbeni sud odbio je zahtjev stožera američkog predsjednika Donalda Trumpa za blokiranjem proglašenja demokrae… »
Vesti dana »
Sikorski: Putin ne želi mir već kapitulaciju Ukrajine i neće se zaustaviti
Nova pre 55 minutajoš 27 povezanih
BLOG UŽIVO Blokirani svi putevi koji vode do Kraljeva: Radikalizacija protesta poljoprivrednika
Nova pre 10 minutajoš 29 povezanih
"Nedelja slobode na jugu Srbije": Studenti organizovali tribinu o slobodi medija u Pirotu
Plus online pre 2 satajoš 6 povezanih
Doktor: Zdravstveno stanje ministra Dačića stabilnije, ali i dalje teško
Beta pre 1 satjoš 39 povezanih




