Povezane vesti

Mladić koji je brutalno pretučen u Novom Sadu rekao da ne zna zašto ga je Kontić napao

Mladić koji je brutalno pretučen u Novom Sadu rekao da ne zna zašto ga je Kontić napao

Vesti online 28.11.2020
Mladić koga je letos Ivan Kontić brutalno pretukao ispred jedne kladionice u Novom Sadu izjavio je da „ne zašto ga je osumnjičeni pretukao“. Kako prenose mediji, pozivajući se na nezvanična saznanja, M. M. (28) je u petak dao iskaz u Višem… »
NS: Brutalno pretučen mladić u svojstvu oštećenog saslušavan tri sata

NS: Brutalno pretučen mladić u svojstvu oštećenog saslušavan tri sata

Dnevnik 28.11.2020
NOVI SAD: Više javno tužilaštvu juče je nastavilo da vodi istragu u slučaju, odbeglog, pa uhapšenog, crnogosrskog državljanina Ivana Kontića (30) osumničenog da je brutalnim prebijanjem pokušao da ubije 28-godišnjeg mladića, u Jevrejskoj ulici… »
Žrtva dala iskaz: Otkriveni detalji brutalnog napada koji je potresao Srbiju

Žrtva dala iskaz: Otkriveni detalji brutalnog napada koji je potresao Srbiju

Pravda 28.11.2020
Kontić me je pozvao da izađem iz kafića, otišao sam da vidim šta hoće i tada me je napao, izjavio je Miljan M., koga je brutalno tukao Ivan Kontić i slomio mu obe ruke, što su snimile kamere. Ovo je, između ostalog, u petak izjavio Miljan M. (28)… »
Progovorio mladić kojem je Kontić polomio ruke

Progovorio mladić kojem je Kontić polomio ruke

Nova 28.11.2020
Miljan Mandić (28), mladić kog je Ivan Kontić brutalno pretukao u Novom Sadu, dao je iskaz u Višem tužilaštvu u Novom Sadu u kojem je, navodno, rekao da ne zna zašto ga je pomenuti nasilnik pretukao i da ga, kako kaže, poznaje kao druga svog… »
"Pokucao je, izašao sam da vidim šta: Hoće..." Mladić koga je brutalno pretukao sadista iz novog sada objasnio šta se…

"Pokucao je, izašao sam da vidim šta: Hoće..." Mladić koga je brutalno pretukao sadista iz novog sada objasnio šta se…

Blic 27.11.2020
"Kontića poznajem kao prijatelja moga brata i ne znam zašto me je napao. Sve ste videli na snimku". Ovo je, između ostalog, u petak izjavio Miljan Mandić (28) iz Beograda, u novosadskom Višem tužilaštvu. Mandića je, kako se sumnja, 24. avgusta… »
Kontić je iznenada nasrnuo: Šta je na saslušanju rekao Beograđanin Miljan M. (28), žrtva brutalnog prebijanja u Novom Sadu

Kontić je iznenada nasrnuo: Šta je na saslušanju rekao Beograđanin Miljan M. (28), žrtva brutalnog prebijanja u Novom Sadu

Večernje novosti 27.11.2020
MILjAN M. (28) iz Beograda, koga je, kako se sumnja, 24. avgusta u Jevrejskoj ulici u Novom Sadu pretukao Ivan Kontić (30) iz Nikšića, državljanin Crne Gore, u petak je prvi put saslušan u Višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu. On je, prema… »

Vesti dana »