Povezane vesti

Ikonopisac iz Raške krivi policiju za zločin: Psihijatar kaže da ima poremećaj ličnosti! Optužen da je baku izbo 26 puta

Ikonopisac iz Raške krivi policiju za zločin: Psihijatar kaže da ima poremećaj ličnosti! Optužen da je baku izbo 26 puta

Mondo 28.11.2020
Grahovac je ranije pred sudom priznao da je kriv, ali je za zločin okrivio svog oca, kao "glavnog pokretača". Grahovac je ranije pred sudom priznao da je kriv, ali je za zločin okrivio svog oca, kao "glavnog pokretača". Ikonopisac Vladan Grahovac (27)… »
“Popio sam vino, pivo, uzeo marihuanu, GHB i ubio Jelicu”

“Popio sam vino, pivo, uzeo marihuanu, GHB i ubio Jelicu”

Nova 28.11.2020
"Popio sam toga dana tri litra vina, nekoliko limenki piva, uzeo pet grama marihuane i 10 mililitara droge „dži“. Moje ponašanje nikada nije bilo destruktivno, uvek je bilo autodestruktivne prirode", navodno je na saslušanju rekao Vladan Grahovac… »
"Da me je policija zadržala 48 sati, ovo se ne bi desilo": Sramna odbrana svirepog ikonopisca ubice, veštaci opovrgli sve na…

"Da me je policija zadržala 48 sati, ovo se ne bi desilo": Sramna odbrana svirepog ikonopisca ubice, veštaci opovrgli sve na…

Blic 27.11.2020
Popio sam toga dana tri litra vina, nekoliko limenki piva, uzeo pet grama marihuane i 10 mililitara droge „dži“. Moje ponašanje nikada nije bilo destruktivno, uvek je bilo autodestruktivne prirode. Da me je prethodnog dana policija u Raškoj kada… »

Vesti dana »

Lokalne izbore u Srbiji obeležila dominacija naprednjaka

Lokalne izbore u Srbiji obeležila dominacija naprednjaka

Slobodna Evropa pre 1 satjoš 27 povezanih
Rojters: Izbore obeležili sukobi, pobedila vladajuća stranka

Rojters: Izbore obeležili sukobi, pobedila vladajuća stranka

Novi magazin pre 2 satajoš 22 povezane
DS proglasio pobedu opozicije na Novom Beogradu

DS proglasio pobedu opozicije na Novom Beogradu

Novi magazin pre 2 satajoš 18 povezanih
(VIDEO) Ko je koga štitio u Novom Sadu?

(VIDEO) Ko je koga štitio u Novom Sadu?

Danas pre 3 satajoš 6 povezanih