Povezane vesti

“Partizan mi je odložio odlazak u NBA, bilo je problema”

“Partizan mi je odložio odlazak u NBA, bilo je problema”

Nova 28.11.2020
Brajan Angola, doskorašnji igrač Partizana, govorio je za medije u Kolumbiji o svom boravku u beogradskom timu. On je tokom godine stigao u redove crno-belih, na zahtev Andree Trinkijerija, ali nije uspeo da se nametne. Nekadašnji američki student… »
"Bilo je određenih problema sa: Trenerom..." Brajan Angola otkrio zašto je napustio Partizan

"Bilo je određenih problema sa: Trenerom..." Brajan Angola otkrio zašto je napustio Partizan

Sportal blic 28.11.2020
Ljut je , bivši košarkaš , na tim iz Beograda. Košarkaš koji je stigao prošle sezone u redove Partizana je zaustavljen, kao i čitav tim, pandemijom korona virusa, mu je davao šansu i imalo je perioda kada je blistao. Ipak, sve se poremetilo, smene… »
Angola: U Partizanu je bilo određenih problema sa trenerom, pa sam odlučio da promenim klub

Angola: U Partizanu je bilo određenih problema sa trenerom, pa sam odlučio da promenim klub

Večernje novosti 27.11.2020
DOSKORAŠNjI košarkaš Partizana Brajan Angola napustio je crno-bele, a sada je otkrio zašto se to dogodilo. Kolumbijac će karijeru nastaviti u Izraelu u ekipi Ironi Nes Zione. Angola je najbolji meč u Partizanu odigrao protiv Mege prošle sezone kada… »

Vesti dana »