Povezane vesti

Saslušan mladić, žrtva stravičnog prebijanja u Novom Sadu

Saslušan mladić, žrtva stravičnog prebijanja u Novom Sadu

NoviSad.com 28.11.2020
Novi Sad – M. M. (28) iz Beograda, koga je, kako se sumnja, 24. avgusta u Jevrejskoj ulici u Novom Sadu pretukao Ivan Kontić (30) iz Nikšića, državljanin Crne Gore, juče je prvi put saslušan u Višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu. On je, kako… »
Mladić kog je Ivan Kontić brutalno pretukao saslušan u tužilaštvu

Mladić kog je Ivan Kontić brutalno pretukao saslušan u tužilaštvu

Moj Novi Sad 28.11.2020
Više javno tužilaštvu u petak je nastavilo da vodi istragu u slučaju odbeglog, pa uhapšenog, crnogorskog državljanina Ivana Kontića (30) Podsećamo, on je osumničen da je brutalnim prebijanjem pokušao da ubije 28-godišnjeg mladića, u Jevrejskoj… »
Oglasio se momak kojeg je Kontić zverski pretukao u Novom Sadu

Oglasio se momak kojeg je Kontić zverski pretukao u Novom Sadu

Luftika 28.11.2020
Miljan Mandić (28), momak kojeg je Ivan Kontić zverski prebio u avgustu u Novom Sadu, dao je prvi iskaz u Višem tužilaštvu u kojem je, navodno, rekao da ne zna zašto ga je pomenuti nasilnik tukao i da ga poznaje samo površno, kao druga svog brata… »
Mladić kome su onesvešćenom lomili ruke: "Kontića poznajem preko brata, ne znam zašto me je napao"

Mladić kome su onesvešćenom lomili ruke: "Kontića poznajem preko brata, ne znam zašto me je napao"

Telegraf 28.11.2020
Miljan M. (28) iz Beograda dao iskaz u novosadskom Višem tužilaštvu. " (Ivana) Kontića poznajem kao prijatelja moga brata i ne znam zašto me je napao. Sve ste videli na snimku". Ovo je, između ostalog, u petak izjavio Miljan M. (28) iz Beograda, u… »

Vesti dana »