Povezane vesti

"Partijao sam sa svima, u orgijama su bile njihove majke i sestre": Skandali Majka Tajsona ostavljaju bez daha!

"Partijao sam sa svima, u orgijama su bile njihove majke i sestre": Skandali Majka Tajsona ostavljaju bez daha!

Mondo 28.11.2020
"Gvozdeni Majk" je tokom karijere napravio mnogo skandala. "Gvozdeni Majk" je tokom karijere napravio mnogo skandala. Majk Tajson se vraća u ring posle 15 godina pauze. Neverovatni udarač koji je najmlađi šampion sveta u teškoj kategoriji ikada… »
"Gvozdeni majk", najsurovija pesnica u istoriji, vraća se u ring: Protivnik jedva čeka da ga Tajson udari!

"Gvozdeni majk", najsurovija pesnica u istoriji, vraća se u ring: Protivnik jedva čeka da ga Tajson udari!

Mondo 28.11.2020
Ovo smo čekali 15 godina! Ovo smo čekali 15 godina! Čekali smo 15 godina i na kraju smo dočekali! Majk Tajson se vraća u ring pošto će u nedelju od 2:30 po srednjoevropskom vremenu imati boks meč. Sa druge strane će biti još jedna legedan - Roj… »
Povratak Tajsona u ring: „Svetska titula je došla prerano, 'vampiri' su bili oko mene"

Povratak Tajsona u ring: „Svetska titula je došla prerano, 'vampiri' su bili oko mene"

Južne vesti 28.11.2020
Majk Tajson, jedan od najvećih boksera u istoriji, izjavio je da je u mladosti titulu u superteškoj kategoriji osvojio prerano, dok se borio sa „emotivnim vampirima". Tajson se sa 54 godine vraća boksu - boriće se u subotu u egzibicionom meču… »
Povratak Tajsona u ring: „Svetska titula je došla prerano, 'vampiri' su bili oko mene"

Povratak Tajsona u ring: „Svetska titula je došla prerano, 'vampiri' su bili oko mene"

BBC News 28.11.2020
Bivši šampion sveta i jedan od najboljih boksera u istoriji pred dugoočekivani povratak u ring kaže da je njegov uspon na vrh stigao prerano. Majk Tajson, jedan od najvećih boksera u istoriji, izjavio je da je u mladosti titulu u superteškoj… »
"Razbiću: Ga!" Majk Tajson se noćas vraća u ring, a protiv Roja Džonsa moći će da ga gleda i Srbija, mada... ne baš…

"Razbiću: Ga!" Majk Tajson se noćas vraća u ring, a protiv Roja Džonsa moći će da ga gleda i Srbija, mada... ne baš…

Sportal blic 28.11.2020
Bivši svetski šampion u boksu, Majk Tajson, u noći između subote i nedelje vraća se u ring, ubeđen da će, iako su mu 54 godine, nekadašnjeg prvaka u četiri kategorije, Roja Džonsa juniora - pobediti. Roj Džons nije boksovao od 2018, tri godine… »

Vesti dana »