Povezane vesti

Nadežda Biljić iznela šokantne detalje o Tomi Paniću!

Nadežda Biljić iznela šokantne detalje o Tomi Paniću!

Vesti online 28.11.2020
Nadežda Biljić poprilično je kivna na svog nevenčanog supruga Tomu Panića sa kojim ima sina Longa. Njoj su zasmetale Tomine izjave, a ona je odlučila da o tome svemu javno progovori. Biljićeva se oglasila putem video snimka na svom Instagram nalogu… »
"Nikad nisam čula ni za njega ni za nju": Ivana Hurricane se oglasila nakon optužbi da je u toaletu muvala pevačicinog muža

"Nikad nisam čula ni za njega ni za nju": Ivana Hurricane se oglasila nakon optužbi da je u toaletu muvala pevačicinog muža

Blic 28.11.2020
Ivana Nikolić, članica grupe "Hurricane", oglasila se nakon optužbi da je navodno muvala manekena Tomu Panića, koje je iznela njegova nevenčana supruga, pevačica Nadežda Biljić. Naime, Nadežda je na Instagramu iznela tvrdnje da se Ivana… »
"Debelo ćemo ići na sud, ja sam mu paravan": Nadežda van sebe, oplela po Tomi, tvrdi da ga je u wc muvala pevačica grupe…

"Debelo ćemo ići na sud, ja sam mu paravan": Nadežda van sebe, oplela po Tomi, tvrdi da ga je u wc muvala pevačica grupe…

Blic 28.11.2020
Nadežda Biljić je ljuta na svog nevečanog supruga Tomu Panića nakon što je izneo detalje o navodnim njenim aferama, pa je rešila da ga ne štedi više. Naime, ona je objavila video snimak na svom Instagram profilu, u kom je istakla da će njih dvoje… »

Vesti dana »