Povezane vesti

Zaev: Ja sam Makedonac koji govori makedonski jezik

Zaev: Ja sam Makedonac koji govori makedonski jezik

RTS 28.11.2020
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev izjavio je da je on Makedonac koji govori makedonski jezik priznat u celom svetu odgovarajući tako na komentar bugarskog ministra odbrane Krasimira Karakačanova koji je rekao da je Zaev Bugarin kome "sporo radi… »
Bugarski ministar: Zaev je Bugarin - Zaev odgovara: Ja sam Makedonac

Bugarski ministar: Zaev je Bugarin - Zaev odgovara: Ja sam Makedonac

Politika 28.11.2020
"Ja sam Makedonac koji govori makedonski jezik priznat u celom svetu. Karakačanov je Bugarin koji govori bugarski jezik priznat u celom svetu”, odgovorio je Zaev. SOFIJA - Bugarski ministar odbrane i zamenik premijera Bugarske Krasimir Karakačanov… »
Bugarski ministar odbrane nazvao Zaeva Bugarinom kome pamet "dolazi sledećeg dana"

Bugarski ministar odbrane nazvao Zaeva Bugarinom kome pamet "dolazi sledećeg dana"

RTS 28.11.2020
Po starom bugarskom običaju, Bugarinu dolazi pamet sledećeg dana, pa je tako i sa kolegom Zoranom Zaevim, rekao je zamenik premijera Bugarske Krasimir Karakačanov povodom izjave premijera Severne Makedonije o istoriji dve zemlje. Bugarski ministar… »
"Zaev je Bugarin kome sporo radi pamet"

"Zaev je Bugarin kome sporo radi pamet"

Alo 28.11.2020
Karakačanov je takođe kazao da je zajednička istorija o kojoj je govorio Zaev zapravo bugarska istorija do 1944. godine. Bugarski ministar odbrane i zamenik premijera Bugarske Krasimir Karakačanov izjavio je da je Bugarin kome "sporo radi pamet"… »

Vesti dana »