Povezane vesti

Mama, Mama dobila si stan! Maja je pekla palačinke kad je začula decu! Kako je jedna Paraćinka postala najsrećnija žena?

Mama, Mama dobila si stan! Maja je pekla palačinke kad je začula decu! Kako je jedna Paraćinka postala najsrećnija žena?

Mondo 29.11.2020
Stan u Beogradu u okviru nagradne igre uzmi račun i pobedi dobila je Maja Florić iz Paraćina. Ona RTS kaže da je bila u šoku kad je saznala. Zbog epidemije, primaće čestitke telefonom. Stan u Beogradu u okviru nagradne igre uzmi račun i pobedi… »
Pet godina bili podstanari: Pobednici nagradne igre postali vlasnici dva stana ove godine!

Pet godina bili podstanari: Pobednici nagradne igre postali vlasnici dva stana ove godine!

Večernje novosti 29.11.2020
DA Deda Mraz zaista postoji, kako je napisala na jednoj od svojih fotografija, na neverovatan načn uverila se večeras Maja Florić, majka dvoje preslatkih mališana. Rođena u okolini Bora, odakle je i njen suprug, već više godine žive i rade u… »
"Ma igramo i loto: I bingo..." Paraćinka Maja Florić, dobitnica stana u igri "Uzmi račun i pobedi", otkrila pobedničku…

"Ma igramo i loto: I bingo..." Paraćinka Maja Florić, dobitnica stana u igri "Uzmi račun i pobedi", otkrila pobedničku…

Blic 28.11.2020
Malo slavlje u krugu najbližih i potpuni šok vladaju u domu Florića u Paraćinu gde je otišla glavna nagrada, stan u naselju Zemunske kapije, iz prvog kola nagradne igre "Uzmi račun i pobedi". Večeras je nakon kraće drame u izvlačenju glavne… »
Pravila sam palačinke kada sam saznala! Maja je danas osvojila stan u Beogradu - na nagradnu igru poslala više od 20…

Pravila sam palačinke kada sam saznala! Maja je danas osvojila stan u Beogradu - na nagradnu igru poslala više od 20…

Večernje novosti 28.11.2020
MAJA Folić iz Paraćina danas je osvojila stan u Beogradu u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi 2020". - Iskreno bila sam pored šporeta, pravila palačinke, deca su rekla da sam ja dobila stan, bili smo u šoku - prva je reakcija Maje na ovu radosnu… »

Vesti dana »