Povezane vesti

Nakon što je rasprodao državu, sada hoće da bude patriota!

Nakon što je rasprodao državu, sada hoće da bude patriota!

Alo 29.11.2020
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev izjavio je da je on Makedonac koji govori makedonski jezik priznat u celom svetu, čime je odgovorio na izjavu bugarskog ministra odbrane Krasimira Karakačanova da je on Bugarin kome "sporo radi pamet". "Ja sam… »
Zaev: Ja sam Makedonac koji govori makedonski jezik

Zaev: Ja sam Makedonac koji govori makedonski jezik

RTV 29.11.2020
SKOPLJE - Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev izjavio je da je on Makedonac koji govori makedonski jezik priznat u celom svetu, čime je odgovorio na izjavu bugarskog ministra odbrane Krasimira Karakačanova da je on Bugarin kome "sporo radi pamet"… »
Ja sam Makedonac koji govori makedonski jezik: Zaev odgovorio bugarskom ministru koji ga je nazvao Bugarinom kome sporo radi…

Ja sam Makedonac koji govori makedonski jezik: Zaev odgovorio bugarskom ministru koji ga je nazvao Bugarinom kome sporo radi…

Kurir 29.11.2020
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev izjavio je da je on Makedonac koji govori makedonski jezik priznat u celom svetu, čime je odgovorio na izjavu bugarskog ministra odbrane Krasimira Karakačanova da je on Bugarin kome "sporo radi pamet". "Ja sam… »
Zaev odgovorio bugarskom ministru koji ga je nazvao Bugarinom kome sporo radi pamet

Zaev odgovorio bugarskom ministru koji ga je nazvao Bugarinom kome sporo radi pamet

Sputnik 29.11.2020
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev izjavio je da je on Makedonac koji govori makedonski jezik priznat u celom svetu, čime je odgovorio na izjavu bugarskog ministra odbrane Krasimira Karakačanova da je on Bugarin kome "sporo radi pamet". "Ja sam… »
Bugarski ministar nazvao Zaeva Bugarinom kome pamet dolazi sledećeg dana. Zaev: Ja sam Makedonac!

Bugarski ministar nazvao Zaeva Bugarinom kome pamet dolazi sledećeg dana. Zaev: Ja sam Makedonac!

Telegraf 29.11.2020
Zaev se dodvoravao Bugarima, a dobio proteste i uvrede. "Po starom bugarskom običaju, Bugarinu dolazi pamet sledećeg dana, pa je tako i sa kolegom Zoranom Zaevim", rekao je zamenik premijera Bugarske Krasimir Karakačanov povodom izjave premijera… »
Ja sam Makedonac i govorim makedonski: Zaev oštro odgovorio bugarskom ministru

Ja sam Makedonac i govorim makedonski: Zaev oštro odgovorio bugarskom ministru

Večernje novosti 28.11.2020
PREMIJER Severne Makedonije Zoran Zaev izjavio je da je on Makedonac koji govori makedonski jezik priznat u celom svetu odgovarajući tako na komentar bugarskog ministra odbrane Krasimira Karakačanova koji je rekao da je Zaev Bugarin kome "sporo radi… »
„Zaev je Bugarin kojem sporo radi pamet!” Bugarski ministar odbrane žestoko o makedonskom premijeru

„Zaev je Bugarin kojem sporo radi pamet!” Bugarski ministar odbrane žestoko o makedonskom premijeru

Večernje novosti 28.11.2020
BUGARSKI ministar odbrane i zamenik premijera Bugarske Krasimir Karakačanov izjavio je da je premijer Severne Makedonije Zoran Zaev Bugarin kome "sporo radi pamet", prenosi portal Plusinfo. - Po starom bugarskom običaju Bugarinu dolazi pamet sledećeg… »

Vesti dana »